Doktorka Plyšáková - Melinda se učí plavat

Doktorka Plyšáková - Melinda se učí plavat https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251919/bmid_doktorka-plysakova-melinda-se-uci-p-251919.jpg 4 8 3

Horké a slunečné letní dny je nejlepší trávit s kamarády u vody! Doktorka Plyšáková už uzdravila spoustu hraček, ale bude umět pomoci mořské víle Melindě, která neumí plavat?

Osice
04.05.2021 3 z 5

Děti ráno sledují Doktorku Plyšákovou a já mám asi půl hoďky na čtení:-) Tak nebylo divu, že když objevily tuto knížku v knihovně, musely si ji hned vypůjčit. … Arnoštík (2,5 roku) ji chce číst opakovaně, dokonce mi ji nedovolil vrátit ještě do knihovny:-) … Mě knížka až tak moc nebere, ale vždyť taky není dělaná pro mě:-) … Na úvod obsahuje medailonek několika postav. To mě opravdu zarazilo. Protože tam jsou postavy, které nejsou v příběhu a chybí tam ty, které v příběhu jsou. Příběh sám o sobě má celkem hlavu i patu. Dokonce nepřijde Doky (Doktorka Plyšáková) s řešením na první dobrou, což mě potěšilo. Ale pak ty závěrečné rady mi přišly už zbytečné. Je to zářivá ukázka toho, jak násilně nacpat do knížky nějaký výchovný prvek:-) A fakt si nemyslím, že je nutné, aby se dítě učilo plavat v plaveckém kurzu. Na kole jezdit jsem dceru taky naučila sama a teď pomalu přichází na chuť kolečkovým bruslím:-)

bea.mari
05.02.2020 5 z 5

Doktorka Plyšáková se vždycky snaží někomu pomoct a vždycky se jí to povede. Teď pomohla Melindě, která nemohla plavat, protože nemohla hýbat ocasem.

Dáda1309
18.03.2019 5 z 5

Četl jsem to ségře a moc se nám to líbylo.

doktorka Plyšáková

Walt Disney