Doktorka Micka - Nešikovné štěně

Doktorka Micka - Nešikovné štěně https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445378/bmid_doktorka-micka-nesikovne-stene-OcU-445378.jpg 3 4 1

Doktorka Micka série

< 7. díl

Seznamte se s novými hrdiny – doktorkou Mickou a jejím asistentem Burákem! V Bodlákově slavnostně otevřeli nový bazén a doktorka Micka dostala za úkol vytvořit plakát s pravidly pro návštěvníky. Od práce ji vyruší volání o pomoc. Malé štěně mělo nehodu a poranilo si ocásek. Micka a Burák naštěstí ví co s tím!

Literatura světová , Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Fragment (ČR)

Dr. KittyCat - Logan the Puppy , 2016

Atlantis
14.06.2020 2 z 5

Podivně napsaná kniha. Nešikovné štěně by mělo být podle mých informací první knihou v sérii, ale chová se tak, jako by byla desátou. Postavy se pořád ohánějí jmény dalších postav, které ale vy jste nikdy nepotkali. Takže se třeba deset stran mluví o Burákovi, ale vy až zpětně zjišťujete, že se celou dobu mluvilo o myši. EDIT: Právě jsem zjistil, proč jsem měl z knihy tento pocit. U nás sice vyšla jako první v sérii, ale původně je až sedmá!
Doprovodné ilustrace taky nepomáhají, jde o koláž opravdových fotek a kreseb a vypadají spíše děsivě, než cokoliv jiného.

štěňata

Jane Clarke