Doktorka Kateřina - Riskantní zásah

Doktorka Kateřina - Riskantní zásah https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27753/bmid_doktorka-katerina-riskantni-zasah-FKx-27753.jpg 4 15 4

Sotva se doktorka Kateřina vrátila do rodného města, už musí řešit složitý případ. Finanční ředitel kliniky ji žádá o pomoc, protože se obává o život těžce nemocného syna. Jeho bývalá manželka, u níž dítě žije, je pod vlivem sekty, která odmítá jakékoli lékařské zásahy. Kateřina pochopí, že musí ihned jednat, i kdyby ji to mělo stát kariéru.... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Alpress

Dr. Katja König - In letzter Sekunde

medlovice
05.10.2021 3 z 5

Německy studené , ale přečíst se to dalo , krátké kapitoly a spousta akce a příběhů , první díl se mi líbil víc.

helenkan
03.03.2018 2 z 5

Jsem docela zklamaná. Asi jsem čekala něco jiného. Jakoby bylo namícháno hodně příběhů dohromady a skoro žádný nebyl dokončen.

locin
09.06.2014 5 z 5

Příběhy z lékařského prostředí se mi od této spisovatelky velmi líbí. Jen mi mrzí že je těchto příběhů tak málo. Ráda bych si přečetla další knihy o doktorce Kateřině

kika 13
01.11.2012 3 z 5

Vrodném městečku se ani neohřála a už musí řešit složitý problém.Psané pěkně a pohodově se to čte.

Nicole Amrein
švýcarská, 1970