Dokonalý muž

Dokonalý muž https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11639/bmid_dokonaly-muz-ij4-11639.jpg 4 331 77

Pátek co pátek vyráží Jaine, veselá účetní od rány, na dámskou jízdu s kamarádkami. Jednou se stočí řeč na to, jak by měl vypadat pan Dokonalý. Rozjařené přítelkyně přihazují nové a nové požadavky a postupně vytvoří vtipný, leč mírně jedovatý výčet vlastností ideálního muže. Jejich Seznam, jak se mu začne říkat, se bleskurychle rozšíří po firmě a místní média z něj dělají senzaci. Mnoho mužů se Seznamem baví, jiní se cítí dotčeni. Nevinný žertík přeroste ve vážnou věc, když dojde k vraždě...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Mr. Perfect , 2000

livana
05.12.2015 5 z 5

do poloviny knihy jsem si myslela, že to bude jenom červená knihovna a náhle se objevila zápletka. To už jsem se nemohla od knihy odtrhnout a hltala až do půl třetí ráno. Pár stránek jsem si nechala na večer a vychutnala jsem si rozuzlení. Kniha se mi líbila.

hanča34
09.08.2015 3 z 5

Asi se budu trochu vymykat níže uvedeným hodnocením, ale mě kniha nenadchla. Takové 2 v 1, jako by se autorka nemohla rozhodnout jestli píše detektivku nebo erotický román. Ale jako lehké prázdninové čtení, prosím.

Zafiro
16.07.2015 5 z 5

Tak tohle je kniha podle mého gusta. Srší vtipem a ten ženský kolektiv vážně nemá chybu, jednoznačně tu mají více prostoru ženy než muži. Věčné škádlení mezi mužem a ženou v podobě seznamu vlastností ideálního muže je dobrý námět a autorka ho dokázala patřičně rozvinout. Co dodat, je to zábava a pohodové čtení.

pypyes
24.05.2015 5 z 5

Knížku jsem doslova zhltla.Děj mě úplně pohltil :-) Moc se mi líbila kombinace detektivky a románu a erotické části taky super. Knížka pro mě neměla jedinou chybu :-)

Allynie
15.04.2015 5 z 5

No tedy, to byla jízda :-) Moc hezká kniha, taková trochu detektivka, trochu víc román pro ženy :) U erotických scén by se jeden až skoro červenal ;) Přečetla jsem jedním dechem a určitě doporučuji. Nasmála jsem se vtipnému pojetí a napínavé scény jsem hltala.

niknikita
22.03.2015 5 z 5

Asi tady byla všechna superlativa napsána už dříve a já se k nim jenom přidávám. Když jsem si navíc ke čtení pustila Bruce Springsteena, byl to dokonalý zážitek a myslím, že si to ještě moc ráda zopakuji :-)

vladi5753
16.03.2015 5 z 5

Dlouho jsem se tak nezasmála jako u téhle knihy,která nemá pro mě jedinou chybičku.
Byly i okamžiky,kdy jsem měla slzy v očích.
Jedním dechem se dá přečíst,celý příběh upoutá natolik,že se to čte doslova samo :),

Dadla1
06.02.2015 5 z 5

super kniha, doporučuji,

zp87
15.12.2014 5 z 5

Kniha se mi tak líbila, že jsem si ji musela koupit. To je pro mě všeříkající.

Detektivka a román pro ženy - dva v jednom. Tak to mám já ráda. V detektivce nebo thilleru, kde nejsou prvky románu, mi "něco" chybí.

Proto mám moc ráda Lindu Howard - detektivka okořeněná humorem, láskou, erotikou.

A hlavní hrdinové v knihách Lindy Howard - většinou agenti FBI nebo policisté - jsou vždy praví chlapi na svých místech... Muži o kterých není těžké si nechat zdát :)

Meluzínka
15.12.2014 5 z 5

Opět nezklamala :)

Petra011
05.11.2014 4 z 5

Je to zatím poslední kniha, kterou jsem od autorky četla. Opět nádherný příběh. Fascinuje mě, že v každé knize jde o novou lásku a detektivní zápletku, ale autorka prostě nenudí. Všechny knihy jsem přečetla jedním dechem.

EliM
09.08.2014 5 z 5

Fakt dobrá, jsem se smála nahlas, jinde zase byla smutná, myslím, že povedená kniha :)

milst
04.08.2014 5 z 5

úžasná kniha :)

Rosamund
29.06.2014 5 z 5

Jedna z najlepších, čo som čítala. Mňa celkovo berú agenti FBI, takže určite by som chcela mať nejakého za suseda. :)) A ten zoznam fakt nemal chybu :))

dubakm
19.06.2014 4 z 5

Taková milá jednohubka, s notnou dávkou napětí,romantiky a vtipu.A kdepak se kupují domy vedle takových sousedů? :-))

Kate S.
09.04.2014 5 z 5

Naprosto ůžasná kniha! Od této autorky je mou první a co jsem četla v recenzích, tak i nejpovedenější. Krásně se četla, dějově super, napínavá, plná lechtivé erotiky, napětí. Děj má náboj i spád. Doporučuji!

Samira
06.04.2014 5 z 5

Skvělá knížka, Linda to prostě umí. Hlavně se jí daří dokonale propojit všechno, co má správná knížka mít. Perfektní postavy, hlavní i vedlejší, humor, akce, napětí, erotické scény. Tahle knížka byla obzvlášť vydařená, zápletka nečekaná a pořádně temná. Ten závěr, co k němu říct, jsem ve stresu ještě teď. Knihu opravdu doporučuji. Přiznám se, že je mi jen líto, že už se hlavní postavy v další knize neobjeví. Jaine a hlavně Sam byli úžasní a byla s nimi sranda, klidně bych jim vymyslela další zápletku.
Doporučuji!

debe
22.12.2013 4 z 5

Vtipné, postavám jsem to věřila, s trochou toho napětí, kniha na jedno odpoledne a bavila jsem se!

vaili
22.11.2013 5 z 5

Já mám Howard zkrátka ráda... Je tam napětí, vtip a ze pár erotických scén...zkrátka dobré čtení na kdykoliv :))

Pakuna
11.09.2013 3 z 5

Odpočinková detektivka pro ženy. Nic náročného ke čtení, spíše takový relax.

Linda S. Howington
americká, 1950