Dokonalé dědictví

Dokonalé dědictví

Slavná firma House of Farrell vyrábí neméně slavný The Cream, ikonický kosmetický produkt, o který se ženy perou už od roku 1953. U Farrellů totiž mohou počítat s exkluzivní péčí. Legendární Athina Farrellová je stále tváří firmy a Florence Hamiltonová dokáže prodat každé ženě přesně to, co potřebuje. Ale kosmetický svět se mění a House of Farrell nyní musí bojovat o zákaznice s modernějšími značkami. Bianca Baileyová, úspěšná byznysmanka a matka tří dětí, která vždycky dosáhne svého, zase bojuje s Athinou o budoucnost firmy. Za sebou má ovšem minulost poznamenanou ambicemi, láskou, nenávistí a životními zvraty. Jakou kapitolou jejího života se stane zápas o záchranu dokonalého dědictví?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248545/dokonale-dedictvi-248545.jpg 3.615
Vydáno:, Beta-Dobrovský

Vanouska

Čtivé, doporučuji

kubla111

Opět jsem se spletl v knize, měl jsem dát na poměrně nízké ohodnocení. Vydržel jsem sice do cca 1/3knihy, ale když ani po té době se vlastně vůbec nic nedělo, odkládám ji. Pravděpodobně určeno pouze ženám, ale ani těm se určitě kniha nemůže líbit.

DominaCZ
11.12.2016

Čekala jsem něco inýho... boj hlavní zakladatelky. Vznik tam byl, al bylo to hrozně ekonomický a procentuální a reklamní a ziskový a manažerský a o to já nestála.
Já chtěla historii tý rodiny, ta "tajemství", jež byla ale dost low.
Prostě uhm....poměrně zklamání, šlo z toho vytřískat hooodně.
Námět zajímavej, ale realita byla slabá. Bianca mě docela štvala.

putpuda
30.05.2015

Tak jsem se těšila, ale nějak se nedokážu soustředit na to, co čtu. Napsaná je dobře, ale je to tak nějak ....nevím.....no čekala jsem něco víc. Víc těch "intrik a rodinných tajemství". Tak přemýšlím, zda odložit nebo se prokousávat dál, třeba se to rozjede. Myslela jsem, že to bude něco jako Hříšné radosti, tak uvidíme :)
Zatím nehodnotím, jsem v půlce, tak až to dočtu (jestli se tak stane :o).

Penny Vincenzi

Penny Vincenzi