Dokonalá zrada

Dokonalá zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441504/bmid_dokonala-zrada-p7Q-441504.jpeg 4 89 22

Tess se po náhlé smrti manžela utápí ve smutku. Jediné, co jí zbylo, je její syn Jamie. Když jí na dveře zaklepe Shelley, smuteční poradkyně, všechno se změní. Shelley je krásná, nezávislá, a zatímco Tess nedokáže čelit okolnímu světu, přebírá nad vším kontrolu. Pak se kolem Tess začnou dít podivné věci a na povrch vyvstává stále více otázek ohledně smrti jejího muže. Tess začne Shelley podezřívat, že má postranní úmysly. Ví, že musí udělat maximum, aby Jamieho ochránila – ale může vůbec někomu věřit?... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Perfect Betrayal , 2019

Kira747
dnes 4 z 5

Konec super, ale docela mi vadilo, ze Tess porad mluvila na Marka, i ta forma tak byla psana...hm.

Pavlína2019
23.09.2023 5 z 5

Dobře, nápaditě, napínavě a citlivě napsaná kniha.
Rozhodně jsem netušila, jak to vlastně bylo a konec byl o to víc překvapivý.
Dobře se čte i díky fontu písma, ačkoli veselé čtení to rozhodně není.
Doporučuji.

Janík511
08.06.2023 3 z 5

Nic moc, konec divný. Přežil Jamie nebo ne? Tak nějak jsem to nepochopila. Tess mi od půlky knihy už lezla na nervy. Taková hloupá husa. Přesto jsem knihu dočetla a za mě celkem ztráta času. Je to blbost.

Adriena838772
26.03.2023 5 z 5

Moc dobrá knížka a hodně napínavé a šokující konec mě fakt dostal

oolinkaa
05.12.2022 2 z 5

Bohužel mě námět vůbec nezaujal a jen stěží jsem knihu dočetla .

micha-ella
06.07.2022 3 z 5

Bavilo mě to až do poloviny, pak už se děj dost vlekl a opakoval. No a konec - už si zvykám - postavil příběh na hlavu a nedalo se mu věřit. Tyto nepravděpodobné zvraty jsou teď divně módní. Kdyby autorka dovršila to, kam směřovala, líbilo by se mi to mnohem víc.

haidy
02.06.2022 5 z 5

Tahle knizka me uplne dostala. Ani na chvili me nenapadlo, ze to bude tak jak bylo. Silny pribeh, tuhle knizku z hlavy jen tak nedostanu.

iiiccc
04.04.2022 5 z 5

Tohle byla síla. Šla jsem do kolen.

Hvězdinka
10.07.2021 4 z 5

Vůbec to nebylo špatné, jen to bylo více depresivní než jsem čekala.... Začátek pomalejší, ale celkově čtivé. Kniha o lásce a především o té mateřské.

martinaandulka
08.06.2021 4 z 5

Je to smutný příběh Tess,který zemře manžel při pádu letadla.Je to psychologický román s překvapivým závěrem.Jen mi přišlo chvílemi málo uvěřitelné.

perpe2a
05.04.2021 3 z 5

Na mě slabý psychothriller, za půlkou knihy už jsem tušila a v poslední třetině už jsem odhadla konec.

Danago
23.02.2021 5 z 5

Tak to bylo něco. Musím říct, že je to sice smutné , ale velice povedené čtení. Autorka dokázala zaujmout od první stránky a nedovolila mi knihu odložit.

Damaj
18.02.2021 4 z 5

(SPOILER) Je mi hodně smutno z konce příběhu. Opravdu jsem po celou dobu věřila tamu, že Shelley chce Jamieho ukrást a nakonec se jí to povedlo, pobodala Tessie a získala ho. Naopak jsem si myslela, že Ian chtěl pro Tess je to dobré a snažil se ji před Shelley chránit. Vždyť ona ji překazila veškeré kontakty s rodinou, vždy byla poblíž, když se něco dělo, několikrát se Tess pokusila otrávit...
A konec mě vážně šokoval a dohnal k slzám. Škoda, že se rozhodla, žít v bludech, že s Jamie je. A nebere prášky, ale možná je Tess líp a třeba jednou bude připravená se s takovou ztrátou vyrovnat.

andrea4468
28.12.2020 4 z 5

Zajímavý příběh, který vás vtáhne na samotném začátku a nutí vás číst. V průběhu čtení jsem měla několik teorií, jak příběh skončí ale všechny byly špatné. Kniha určitě stojí za váš čas, doporučuji.

L.Helena
13.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Hodně smutný příběh. Ani ne tak thrillrer, spíš psychologický román. Určitě to nebyl autorčin záměr, ale já jsem celkem záhy odhalila, jak se věci mají. Asi jsem už načetla dost knih s podobnou tematikou, takže mi brzy došlo, co za tím vězí. Téměř celou knihu jsem tedy vnímala po psychologické stránce, a myslím, že jsem si ji užila víc, něž kdybych přistoupila na autorčinu "hru" a myslela jsem, že čtu thriller.

ArwenAragorn
24.10.2020 2 z 5

Stýská se mi po tobě, Marku, ale teď musím myslet na Jamieho. Tys zemřel a můj svět se zastavil, ale bez Jamieho by žádný svět nebyl.
"Můžeme jít?" zaslechnu Jamieho hlas.
"Ano." Otočím se a usměju na našeho krásného syna s nádhernýma modrýma očima.

35%
Začátek plynul pozvolna, pak přišlo víc napětí. Ale rozuzlení mě zklamalo. Pro mě málo uvěřitelné. To, co jsem od knížky čekala bylo nadobro pohřbeno. Přesto se mi líbila poslední kapitola.

Ossinky
23.10.2020 5 z 5

Myslela jsem si že vím o co jde...konec byl překvapivý.

cleopatra11
19.10.2020 3 z 5

Tak bohužel pro mě ztráta času. Ač byl začátek knihy velmi slibný, od poloviny se to už točilo pouze ve stejných a stále dokola se opakujících faktech - 185x někoho viděla na zahradě, 137x ji někdo volal, 87x ji někdo sledoval a furt dokola. Dočetla jsem, ale těžko, velmi těžko.

plamínek21
19.10.2020 3 z 5

Depresivní čtení s velmi nečekaným koncem.

xena2711
05.10.2020 4 z 5

Od začátku jsem tušila, jak to dopadne...ale omyl. Konec je tedy opravdu nečekaný a překvapující. Slušný psychologický kousek. Doporučuji.