Dokonalá oběť

Příběh který otřásl Amerikou.Skutečný příběh "Dívky z bedny". Rekonstrukce skutečných událostí. Založeno na vlastním vyšetřování a osobních zážitcích zástupkyně obžaloby v procesu "Lidé versus Hooker".

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64799/dokonala-obet-64799.jpg 4.234
Literatura světová, Literatura faktu

Vydáno: , Práh

Perfect Victim, 1988

Kniha Dokonalá oběť

Ajinka79
12.04.2019

Knihu jsem četla asi před patnácti lety a stále ji mám živou v hlavě.
Strašné, čeho je lidská rasa schopna... Nedoporučuji slabším povahám.

Dresia
25.11.2018

Tak kvůli této knize jsem dlouho nespala.

čarodějka333
04.08.2018

Nejděsivější kniha, ke které jsem se v posledních letech vůbec dostala.
Občas mě "zdržovaly" poněkud obšírnější popisy, ale to prostě k literatuře faktu patří.
Stojí za přečtení, ale za osobní zkušenost, která zde byla vyprávěna, rozhodně nee.

Habana
11.07.2018

Velice rozporuplná kniha. Velice dobré čtivo, kde se jeden nerozhodne na čí straně pravda je. Můj názor je takový, že všehny tři strany jsou na vině. Kniha je koncipována a sepsána právničkou, která obhajovala slečnu z krabice. Zároveň je to průřez histroií a zákonů, které se měnily a tím pádem nebylo jednoduchý soudní proces.

Za mě hodně doporučuji těm, kteří obdobnou literaturu vyhledávají.

micha-ella
12.09.2017

Strašný příběh.

jitka6072
15.09.2016

Hrůzný příběh, který mě na dlouhou dobu vybavil děsivými sny a naopak mě zbavil jakékoliv chuti stopovat. Kniha je opravdu působivá a šokující..

edith79
20.04.2016

Zajímavě napsaná kniha, kde se prolíná nechutný příběh sexuální otrokyně se soudním jednáním k tomuto případu. Vše podle skutečné události, takže dost děsivé. Nezapomenutelné.

Katuska88
07.07.2015

Už je to delší dobu, pár let, co jsem to četla, takže si moc nepamatuji detaily.
Ale kniha se četla velmi dobře a byla velmi působivá.
Určitě to stojí za přečtení.
Je neuvěřitelné, co týrání a věznění dokáže udělat s myslí zdravého člověka.