Dokonalá oběť

Vstupte do mysli vraha, a už nikdy se nedostanete ven. V londýnském parku je nalezena mladá žena na pokraji smrti, těžce pobodaná a s proříznutým hrdlem. Pachatel zmizel jako přízrak a oběť u sebe nemá žádné doklady, nic, podle čeho by ji bylo možné identifikovat. Nepomůže ani vyhlášené celostátní pátrání. Jako by tu ženu nikdo neznal, jako by nikomu nechyběla. Když se konečně objeví první stopy, zjišťuje seržantka Alice Parrová, že je pachatel vždy o krok napřed. A že toho ví o ní víc než ona o něm. Že proti ní nestojí obyčejný člověk, ale mistrný a velice nebezpečný manipulátor, který dokáže podle potřeby měnit identitu. A není jediný, kdo tu skrývá před světem svá tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437042/dokonala-obet-y94-437042.jpg 4.177

Alice Parr 1.

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Kalibr

A Perfect Victim, 2018

Kniha Dokonalá oběť

Simmminek

S knihou jsem ze začátku hodně bojovala. Nějak mi tam chybělo to, co by mě pohltilo od samého začátku a já nemohla přestat číst. Na mě bylo v knize až příliš popisování pocitů, okolí, apod. Zajímavý nápad na příběh. Poslední stránky jsem přečetla jedním dechem. Škoda, že takový spád neměla celá kniha. Jelikož mě bude zajímat, jak příběh skončí, nejspíš si přečtu i další díl.

petula6844

Tak to bylo napínavé, sice pomalejší rozjezd, ale stálo zato číst dál. Těším se na pokračování...

alzbeta4340

Inspektorka Alice Parr vyšetřuje brutální napadení neznámé ženy. Ze začátku detektivka se postupem děje překlopí do thrilleru, ve kterém se Alice a zločinec loví navzájem. Osoba pachatele je zkušenému čtenáři jasná dost brzy, to nijak nevadí - horší je, že děj je seriálově přerušený a ještě nijak nekončí. Musíme počkat na další díl.
Tento způsob psaní knih zdá se mi poněkud nešťastným... přesto jako oddechovku doporučuji.

zuziiiiik

Pecka. Těším se na pokračování ????

Janík511

Prvních 200 stran nuda, poté se konečně děj trochu rozjel, že jsem si říkala hurá - konečně akce a četla nadšeně dále. A konec? Padouch se vypařil jako pára nad hrncem a vlastně nic neskončilo. Takhle teda ne. Za závěr ubírám na hodnocení.

petaSk

Četla jsem před třemi měsíci. Oživila si anotaci a už si skoro nepamatuju, že jsem kdy knihu měla v ruce. Ale jakési střípky vzpomínek mi probleskávají hlavou a začínám si vybavovat, že kniha není úplně k zahození. Nicméně na tady jsem dala po dočtení 3 hvězdy, takže lehký nadprůměr.

dencazrnu

Dlouhou dobu jsem přemýšlela, jaké hodnocení této knize dám. Začátek knihy super, pak přišel mírný úpadek a děj mě tolik nebavil. Po cca polovině knihy však přišel zlom a já ji přečetla na jeden zátah. Ve finále tedy dávám 4 hvězdičky a jsem zvědavá, jak se autorka popasuje s pokračováním. Gabriel i Alice tvoří velmi sympatickou dvojici a já se těším, kam je další vyšetřování zavede :-)

Jenny46
28.12.2020

Kniha měla pomalý rozjezd, ale četla se mi velmi dobře. Seržantka Alice P. je sympatická, určitě se těším na pokračování trilogie...