Dokonalá nevěsta

Dokonalá nevěsta https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105437/bmid_dokonala-nevesta-oMm-105437.jpg 3 256 70

Příběh plný tajemství a úskalí lásky V osmnácti je onoho nádherného oxfordského léta Milly ochotná téměř k čemukoli, a když se jí Allan, který se stal součástí jejího nového vzrušujícího života, zeptá, zda by si ho nevzala, aby mohl zůstat v zemi, nezaváhá ani na vteřinu. O deset let později je Milly někdo naprosto jiný. Je zasnoubená se Simonem – bohatým, seriózním člověkem, který ji považuje za téměř dokonalou ženu – a čeká ji obrovská a nákladná svatba. Svá tajemství v sobě uzamkla tak bezpečně a hluboko, až se téměř sama přesvědčila, že neexistují – dokud ji pouhé čtyři dny před svatbou minulost nedohoní.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

The Wedding Girl , 1999

mariposka
29.09.2013 3 z 5

Nenáročná, pohodová, romantická knížka. Úplně si podle ní dovedu představit natočený hollywoodský romantický film. První knížka, kterou jsem od S.Kinselly četla a někdy bych si pro oddech přečetla i nějaké to nakupování.

HoneyMM
08.09.2013 4 z 5

Pohodová četba na dovolenou ;) Sice knížka nebyla tak vtipná jako jiné od Sophie, ale i tak jsem si u její četby krásně odpočinula.

lucifrid
06.08.2013 3 z 5

Kniha nepatří mezi vrcholnou tvorbu Kinselly, ale tak taky je psána na počátku její kariéry. Liší se psaním z pohledu vícero osob, což bylo u ní nečekané, ale rozhodně ne nevítané. Kniha je milá, dobře se čte a čiší pohodou.

Marčullkas
31.07.2013 3 z 5

Oddechové čtení na letní večery.

liletka_a
16.06.2013 4 z 5

Je to moje první kniha od Kinsella a rozhodně nebude poslední. Musím přiznat, že se mi četla úplně sama. :) Byla zábavná, energická, milá a v neposlední řadě romantická. :) Oblíbila jsem si Milly, Simona, Isobel i Harryho, Ruperta s Allanem a dokonce i Olivii s James. Prostě mi všichni postupem času přirostli k srdci. :)) Skvělá zápletka, výborně napsáno, rozhodně doporučuji!! :))

hrabenka
02.05.2013 4 z 5

Pohodové,nenáročné čtení.

evafort
24.04.2013 4 z 5

Tato kn

danuska
18.10.2012 2 z 5

Citala som uz aj lepsie a hlavne zabavnejsie knihy od Kinselly. Tato kniha ma az tak velmi neoslovila.

Michelle93
04.10.2012 4 z 5

Kniha se velice dobře četla :) trochu mě zarazil konec, který mi připadá rychle odseknutý.. ale jinak si nemůžu stěžovat :)

alnahu
09.02.2012 4 z 5

Kniha se četla výborně,jako všechny knihy od Sophie.Milly z této knihy chtěla zapomenout na minulost ale té bohužel neutečeme,v jejím případě to za ni život vyřešil sám a vše dobře dopadlo-krásnou honosnou svatbou.

manželství rodinné vztahy

Sophie Kinsella (p)