Dokonalá

Dokonalá https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41477/dokonala-41477.jpg 4 103 19

Second Opportunities série

Román pro ženy s detektivní zápletkou, odehrávající se v 80. letech 20. století v USA, líčí pocity dívky unesené uprchlým trestancem. Mladá učitelka se shodou okolností připlete do cesty uprchlému vězni. Ten nutně potřebuje použít její vůz a tak dívku unese. Tímto mužem na útěku je bývalý populární herec a režisér, který byl odsouzen za údajnou vraždu své ženy. Po odeznění počátečního šoku začne dívka s mužem komunikovat a uvěří, že je nevinen. Postupně se do něho zamiluje a začne mu pomáhat. Také vězeň se do své rukojmí zamiluje a pouští ji na svobodu. Dlouhá cesta k prokázání jeho neviny však teprve začíná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Perfect , 1993

Luciska13
19.02.2023 4 z 5

Knížka je opravdu hezky napsaná a děj byl opravdu zajímavý a čtivý. Co ale knížce musím trochu vytknout, je fakt, že chvílemi mi už kniha přišla až zbytečně natahovaná a zdlouhavá. Když jsem si při dočítání vzpomněla na začátek knihy, měla jsem pocit, jako by to byl úplně jiný příběh, který jsem četla už opravdu dávno.

Marci_Vaj
22.03.2022 4 z 5

Druhý díl také pěkný, asi se mi líbil víc než první. Ocenila jsem spolupráci s dvojicí z prvního dílu - Meredith a Matt :)
Není to úplně to, co mě baví, dávám přednost historickým příběhům.
Na 4* to ale také je :)

Kontryhelka
25.03.2021 1 z 5

Tuto knihu jsem objevila díky Databázi knih a podle recenzí byla na ní dost natěšená. Ale musím se přiznat upřímně, že toto opravdu nebyl můj šálek kávy. Nemohla jsem se do knihy začíst a po marné snaze se vnořit do děje, jsem knihu s těžkým srdcem odložila.

happy19
12.11.2020 5 z 5

Skvostná!Já miluji jak paní McNaught píše..famózně...
„Vážnou příčinou, proč člověk ztrácí důvěru v sebe, je ztráta pocitu, že je milován.“

TessaJean
15.06.2020 5 z 5

Zkrátka dokonalý příběh!!

petraj30
08.08.2019 5 z 5

Kniha DOKONALÁ je opravdu DOKONALÁ. Krásný příběh, velmi netradiční plný romantiky a intrik, určitě se k ní ještě vrátím. 600 stran mi vůbec nevadilo, naopak, kdyby kniha měla méně stran, nebylo by to ono

zatylka
19.08.2017 5 z 5

Od této spisovatelky jsem přečetla všechny knihy a musím říct, že jsem mezi nimi nenašla ani jednu, kterou bych nepřečetla na jeden zátah.I tato kniha je pro mě za 5 hvězdiček a vůbec mi nevadil ani ten konec, jak je tu několikrát zmíněno,ani 600 stran.Určitě se ke knize ještě někdy vrátím.

MSberuska
26.06.2017

Kniha mi přišla zbytečně zdlouhavá, některé odstavce se opakovaly. Napínavé to aůe bylo, pořád něco "gradovalo." Určitě ale zaujala, dobrá oddychovka

DUNIKO
04.05.2017 5 z 5

Opravdu DOKONALÁ.

sarka1893
01.02.2016 4 z 5

Škoda toho závěru :( .. příliš rozvleklý, nevykradovaný...měl nastat už mnohem dřív. Ale i tak miluju!

rosemari
08.02.2015 5 z 5

Len jedna veta kniha je DOKONALÁ.

munka
04.10.2014 5 z 5

Veľmi pekná, jednoducho dokonalá ako celá séria.

sarka1893
25.09.2014 4 z 5

Krásná kniha. Hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí a příběh mě chytil za srdce. Jediné, co mi trochu vadilo, byla občasná zbytečná zdlouhavost vyprávění a nesmyslně natahovaný a trochu utopený konec. Ale celkově spokojenost. Doporučuji.

gabca007
25.08.2013 5 z 5

Pro mne překrásná kniha. Nevadil mně ani trochu jak se zde uvádí kýčovitý konec, mne příběh úplně dostal a o knize mohu napsat jen jediné - DOKONALÁ.

Pingu
13.05.2013 5 z 5

Příběh perfektní, jen ten konec mi přijde až moc kýčovitý. Jedna z mých nejoblíbnějších.

modranka
02.11.2012 5 z 5

Veľmi pekný príbeh. Aj keď z viac ako 600 strán som spočiatku dostala strach, ale zmákla som knihu za dva dni. Vraždy sa však vyriešili takým náhodným spôsobom, až som dostala pocit, že toto naozaj môže priniesť život. Mne sa páčil aj ten záver.

Mishanki
16.09.2012 4 z 5

Bohužel, musím souhlasit s Naty, že ten konec příběhu hodně ubral na kvalitě. Ač šesti set stránková kniha, podle mě by jí ještě pár stránek navíc a méně kýčovité ukončení jenom prospělo. Jinak jde o příběh, který vás vezme za srdce a nepustí, dokud jej nedočtete.

Lenynek
26.07.2012 5 z 5

Se vším souhlasím s Naty! :)
Kniha sice sklouzla níž, než autorka asi chtěla, ale pokud si potrpíte na trochu sentimentu, není to tak špatné. Mě se kniha líbila moc. :)

Naty
29.08.2011 4 z 5

Kniha má velmi zajímavý děj, dobře se čte, a vůbec patří mezi moje nejoblíbenější od této autorky. Bohužel, konec jinak velmi pěkné a napínavé knihy sklouzl do kýčovitého, sentimentálního klišé, které většinou plodí jen autorky sešitových harlekýnů. Každopádně kniha za přečtení stojí a myslím, že tak nízké hodnocení si nezaslouží.

americké romány

Judith McNaught