Dohoda s láskou
ekniha

Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu. Nezávaznou a takovou, která prospěje jim oběma a nikomu neublíží. Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, a nejen pro ně... Jenže chce dokonalou ženu a ze svých požadavků nehodlá slevit. Když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky podezřele často stáčí k jeho baculaté sousedce, poněkud zneklidní. Pekelní sousedé! Úspěšná romantická série o sousedech na zabití!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/306474/dohoda-s-laskou-CgN-306474.jpg 4.1185

Neighbor from Hell (2.)

Perfection (2011)

Formáty eknihy:EPUB, PDF
Vydáno:, Mladá fronta

blanci
17.10.2017

Fantastická kniha u které se zasmějete i popláčete....
Nejlepší je 3 díl když přinesou narozená dvojčátka a "úplně náhodou " ve špatném dresu jsou najednou od hořtice, čokolády... a bodýčka v krbu .. plakala jsem smíchy.
Knihu DOPORUČUJI

89tereza
13.08.2017

Hodnotím jako oddechovku. Svůj účel splnila dokonale. Je to klasická slaďárna, všechno je tam trochu přehnané, ale člověk se zasměje. Knížka mě bavila, mám jí ráda.

NikaMirka
04.08.2017

Nn, tuhle knihu jsme dočetla, ale během toho jsme ji dvakrát odložila, že ji vrátím zpět do knihovny. Spisovatelka vykreslila v první kapitole hrdinku jako magnet na katastrofy, ale měla jsme pocit, že se musela hodně snažit, aby vymyslela všechno, co se Zoe mohlo asi tak stát, aby byla považována za smolařku. Pak Trevor- nemám, co dodat, dokonalost sama,klasický chlap, aspoň, že měl dyslexii...naprosto jasný vývoj, který předčil má očekávání, protože zatímco se v jiných knihách dávají hlavní hrdinové dohromady až na konci, tady už to bylo v polovině knihy, a pak to zašlo ještě dál tím sladkým, až přeslazeným koncem. No ne! Znovu bych knihu nečetla.

niknikita
18.07.2017odpad!

Šmankote, tohle se nedá skousnout ani omylem.Po pár trochu vtipných stránkách se topíte v naprostém slovním marasmu, takže ne, ani jako oddechovka, dokonce ani jako romantika tohle nefunguje.

Turquoise
09.07.2017

Kupodivu se mi první díl líbil asi víc. Ze začátku mě to bavilo víc, pak už to zajelo do nějakých kolejí a nevybočilo to. Trevor byl takový roztomilý trouba, i když je tam představený jako týpeček, který měl bab hodně, tak nad vztahy s nimi asi nikdy pořádně neuvažoval. Zasmála jsem se, jak na začátku popisoval, jaká jeho žena bude a jak to na konci úplně otočil.
To obžerství bylo masakrózní. Prostě nemožné - v takové míře mě to docela i štvalo.
Příběh byl ale fajn a konec krásný. Jako lehké čtení pro oddech můžu doporučit.

Tesset
25.06.2017

Musím hodnotit stejně jako první díl, protože šlo v podstatě o jedno a to samé. Sice jsem se u toho taky bavila, ale nekonalo se žádné překvapení.

jitka7
18.06.2017

První díl mě bavil. Byla to změna, jiný děj, docela jsem se nasmála. Ale tohle mi přišlo docela ubohé. Dost podobné jedničce, už jen rodinné vazby, atd. Budiž, ale nebavila jsem se skoro ani u jedné části. Přišlo mi to jak přes kopírák, změním jména, trošku jinou zápletku, sešiju, zalepím a pošlu do světa.

adida
26.05.2017

Fantastická knížka. Moc doporučuji :)

Kiwicatko
10.05.2017

Tenhle dil jsem cetla jako prvni, takze nemam srovnani s predchozim, ktery me jeste ceka :-) me fascinovala ta jejoch zravost :-D vzdyt museli vseci Bradfordovi vypadat jako koule :-D
Ja se teda prijemne bavila.

Elčokča
04.05.2017

Ze začátku trochu zklamání, přišlo mi to stejné jako Hra s láskou- otravný soused, od kterého si ona nechá všechno líbit, chodí do stejné práce, až se skamarádí, mají společný usínací rituál...V téhle fázi jsem si říkala, že byla Hra lepší. Pak se naštěstí kniha rozjela a začala mě víc a víc bavit. Taky mám ale výtky k tomu, že se krásný chlap zamiluje do holky, za kterou se ostatní ani neohlédnou...

liletka_a
24.04.2017

Krásnej chlap, který se zamiluje do baculaté holky? :D no proč ne..:)) Tohle by si měly přečíst všechny modelky..nedoporučují číst lidem, kteří jsou na dietě zejména kvůli Bradfordovské posedlosti vším, co se dá pozřít. Jídlo tvoří 80% knihy a zbytek je přece o lásce..:)))

Adelin239
18.04.2017

Kniha byla vážně úžasná :) Přečetla jsem ji jedním dechem během pár hodin. Je vtipná, ale i velice romantická, jak jsem samozřejmě čekala.
Zoe jsem si ihned zamilovala díky její osobnosti a charakteru. Ze začátku to sice s ní vypadalo dosti špatně, ale nakonec to hlavně díky Trevorovi zvládla. Určitě tuto knížku doporučuji přečíst!

trdlo1
17.04.2017

Dobrá romantická oddechovka

cukrovka
22.03.2017

Knížka byla zábavná, vtipná a velmi dobře se četla. Taková klasická romantická oddechovka.

alzbeta4340
06.03.2017

Moderní červená knihovna, vtipně napsaná. Je to čtenářská pilulka pro oddech a zlepšení nálady. Já si u ní rozhodně odpočinula. Náklonnost k jídlu Trevora a spol. beru jako nadsázku a vtip - radši jsem si moc nepředstavovala jak hlavní hrdinové vypadají :-). Hodnoceno v rámci žánru.

merunka23
21.02.2017

u teto knizky sem se hodne nasmala byla vazne dobra

kasparek7
17.02.2017

lehké čtení, romantika chvilka smíchu. vřele doporučuji jako odpočinkovou četbu

Aracely
02.02.2017

Mít takového souseda jako je Trevor, tak asi raději skočím z okna :-D. To byl opravdu soused za trest... A upřímně jsem Zoe litovala... Chování měl jako pravěký muž a já občas zírala s otevřenou pusou, hlavně co se jeho posedlostí jídlem týče, pak jsem zjistila, že všichni Bradfordové jsou v tomhle stejní a možná ještě o něco horší :-D. Časem jsem si ale zvykla. Moje kamarádka měla pravdu. Hledala jsem něco opravdu relaxačního a na pořádný oddech a dostalo se mi toho plnou měrou... Bavila jsem se přímo královsky.
Vřele doporučuji!

bookcase
28.01.2017

Jen jsem přelítla, opět jedna z erotických romancí, kterých mám už docela dost. Myslela jsem, že to bude něco ve stylu Bridget Jonesové nebo tak něco. Prostě lehká a humorná, vtipná romantika. A to jídlo - to snad není normální, docela mi ho znechutili :-D.

Lucik87
16.12.2016

Klasická červená knihovna podle jasného scenáře. Začátek hrůza, hodně se přehání a všechno mi přijde takový zahnaný do krajnosti, viz. popis špatného dne Zoe. Trevor na přesdržku, dle líčení jeho charakteru a sledu myšlenek bych řekla, že do pěti počítat sotva umí. Uprostřed se to začínalo uz lépe rozjíždět. To mě hodně bavilo. Ovšem konec, to bylo zase utrpení. Trevor se samozřejmě změnil a přestal být tupcem, Zoe vlastně ve finále byla kráska. Musím podotknout, že mě také dost iritovalo stále se opakující "naplácání". Nu nic světoborného, ale při nudném večeru zabaví.

LilianaFalcon
09.12.2016

Po otřesném prvním dílu neuvěřitelné překvápko :-) Hlavní hrdinové sympatičtí, děj sice není žádné překvapení, ale krásně plyne a celkově to bylo velmi slušné :-)

malazluta
08.12.2016

Co na tom, že příběh je nereálný, místy až absurdní. Knížka je především zábavná a takovou je třeba ji taky brát. Mě se tato série líbí a u tohoto dílu jsem se hodně nasmála. Kdo chce něco z reálného prostředí, tak si musí přečíst něco jiného...já se k této knize opět ráda vrátím.

Elern
25.11.2016

Za prvé, musím pochválit autorku za nápad pokračovat v rodině Bradfordů. Jejich "chuť" k jídlu a útrapy s ním mě vždycky pobaví a Zoe jsem si zamilovala. Zápletka, milostné pasáže, závěr i hlavní hrdinka se mi daleko více zamlouvali než v jedničce. Kniha se četla svižně a překvapovala. Byla to daleko větší zábava. Ano je to věčně omílané téma, ano je to romanťák, žádná chytrá kniha, ale možná proto je dobře, že takové autorky máme :D

Lucinka007
21.11.2016

Prvních 100 stran jsem si říkala, že tu knížku snad ani nedočtu. Bylo to o ničem, přišlo mi, že věty se tam pořád opakují dokola, řešilo se pořád jenom jedno a to samo dokola a děj jsem postrádala. Ale po sté straně se to začalo obracet k lepšímu, dokonce k hodně dobrýmu. Oba dva se začali vyvíjet, konečně se začalo něco dít. Jeho posedlost jídlem se mi vcelku líbila, vůbec mi to nepřišlo otravný. Ke konci jsem už knížku hltala. Musím říct, že mi líbilo, jak Trevor od poloviny knížky začal "dospívat". A Zoe? To je typická plnoštíhlá holka, která nevěří, že by se mohla líbit někomu, jako je Trevor. Je to lehké čtení plné částí u kterých se musíte smát.

ajla5
27.10.2016

Po dlouhé době nádherná kniha. Už vidím ty komentáře s jednorožci zvracejícími duhu:)
Četla jsem ji hned dvakrát za sebou! Tolik jsem se nasmála. Jdu si přečíst znovu. :)

Karolína18
20.10.2016

Jsem ráda, že jsem narazila na další autorku, která mi dopřála užívat si iluze, že vše je možné a že všichni máme svoji šanci na štěstí. Každý si už ale můžeme vybrat, co pro něho slovo štěstí znamená a pro Zoe to byl očividně pekelně sexy chlap, po kterém šílí kdejaká krasotinka.
Pro hlavní hrdinku mám celkem pochopení a i díky tomu jsem se perfektně začetla hned na začátku. Pak ale začal můj zájem opadat. S ohledem na cíl, propojit oba díly, přehlédla autorka fakt, že si jsou podobné až příliš mnoho. Místy mi hádky, dialogy a později už i zmínky o jídle přišli absurdní a tyto pasáže jsem přeskakovala.
Smála jsem se, to ano, ale to úroveň knihy nezlepší.
Líbil se mi styl, jakým je kniha napsána, autorka už konečně nepoužívala slova typu: samička, ale děj působí tuctově a absolutně nic na něm neohromí. Přes to všechno není čtení až taková katastrofa a jako odpočinková četba se hodilo.

DominaCZ
15.10.2016odpad!

Takže opět opakovaná klasika - tlustá buchta, které se se.e život, má miliardy tun vtipných zážitečků v jedné vteřině: strana 11:Okýnko jí vyklouzlo a prasklo. Vzala kabelku a ani ji nepřekvapilo, když se utrhlo ucho a o minutu později se jí zlomil podpatek. Dokulhala ke dveřím, zapadla do bahna a ztratila botu. Okolo jelo auto a celou ji ohodilo.
( do háje, napodobovat ohranou trapnou B.Jones už je prostě debilní !!!!)
Trapný tahanice o blbou pizzu ....pláče po nařčení, že je tlustá, což ji štve, ale nebrání jí to pořád žrát.
Týpek je jasněže tmavej nasvalenej idiot, kterej ojede vždycky jen to nej, ale juj, jak moc se zamiluje do té tlusté, blbé a nevýrazné slepice, co by pořád jen žrala, ale vařit neumí !!!!
Nevadí mu, že nemá prachy, protože ji bude MOC RÁD podporovat a rozmazlovat. I její houna jsou nejspíš roztomilý. Špulí pusu, když na sobě má tričko Red Socks, protože bylo ROZTOMILÝ. Je prostě roztomilá celá, a to, že je tlustá, se jemu - dokonalýmu - šíleně líbí a brečel by, kdyby zhubla !!!!!!

...tyhle věci píšou vždycky ošklivý a starý chudiny, který by si přály, aby štěstí došly taky obyčejný holky a aby si mohly krásný nedostižný chlapy aspoň osahat... když ne v reálu, tak aspoň ve snové knížce.

Na zblití. Náhodně jsem na její obě knížky narazila a obě jsou stejně debilní...ale na druhou stranu zasílám stádo tleskánků - čtenářky jsou nadšeňoučký vizí, že i obyčejná nula může mít Adonise, protože o tom samy sní - proto je ta kniha NT bestseller - sex ve městě jinak.

Mufka
09.10.2016

Jak píšete, pohodová oddechovka, přišlo mi to milé a čtivé :-) A že jsou ujetí na jídlo? Až moc? No.. každý máme nějakou tu úchylku a jednomu něco přijde už přes čáru a někdo si řekne, že je to divné, ale ještě se to dá brát v klidu. Nijak mě tahle "vášeň" pro jídlo v příběhu nerušila, jen sem se u těchto pasáží více usmívala... s myšlenkou na to, že každý to nějak máme.. :-)

čmuchinka
30.09.2016

Vtipná oddechovka ,,,,,,,,kdo čeká smysluplnou knihu tak se mýlí,,,,ale jen tak nemyslet a zasmát se , za jeden večer přečtena a nelituji :)

Ivuska.09
25.09.2016

Milá oddechovka - dopředu víte, jak vše skončí, ale přesto budete číst dál.