Dohoda s láskou ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu. Nezávaznou a takovou, která prospěje jim oběma a nikomu neublíží. Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, a nejen pro ně... Jenže chce dokonalou ženu a ze svých požadavků nehodlá slevit. Když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky podezřele často stáčí k jeho baculaté sousedce, poněkud zneklidní. Pekelní sousedé! Úspěšná romantická série o sousedech na zabití!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/306474/dohoda-s-laskou-CgN-306474.jpg 4.1254
Série:

Neighbor from Hell (2.)

Orig. název:

Perfection (2011)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: (ekniha), Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (55)

Kniha Dohoda s láskou

Přidat komentář
tereza..23
12. února

Úžasná kniha. A úžasný příklad toho, že na vzhledu nezáleží a když jsme u toho tak ani na inteligenci. Autorka má zatím dvě knihy a doufám, že se od ní dočkám ještě alespoň jedné nebo dvou :-) Jednoduché oddechové čtení u kterého se rozhodně zasmějete ;)

SBH
07.10.2018odpad!

Tak jo. Byla jsem na hlavu poražena bestsellerem New York Times. Něco tak strašlivého jsem nedržela v ruce už dlouho. Urážlivě hloupé, afektované, nepravděpodobné, napsané příšerným stylem. Podle množství jídla, které Bradfordové konzumují, by vypadali jako hroši, a nikoli jako sexy štíhlí muži. Večerní čtení knih přes STĚNU bytu, hm, super. Autorka nikdy nepracovala v kanceláři, a bohužel zřejmě ani neviděla těhotnou ženu. A tak dál. Hrůza a děs.

koczanska
16.08.2018

Strašně nerada knížky haním, ale tohle se fakt jinak nedá. Naprosto předvídatelný "okoukaný" děj a stále se opakující slovní spojení. Znám daleko lepší a kvalitnější oddechovky.

anishta
14.08.2018

Jooo, to zas bylo vtipné... První třetinu jsem se fakt od srdce a z plných plic nasmála... Poslední třetina mě trochu štvala, protože se chovali jak jelita, ale celkový dojem je skvělý...

Etule
20.07.2018

První díl se mi líbil o chloupek více. Proto jsem ocenila, že i tady se objevil Jason a Hailey. :D Mám tuhle Bradfordovic famílii ráda. Doufám, že vydají i další díly.
Pro mě skvělá oddechovka, u které jsem se výborně pobavila.

Scarllet
10.06.2018

Přehnané,laciné , předvidatené, rádoby vtipné...americký bestseller!? Měla jsem problém to dočíst...

luciefeix
29.05.2018

Začátek super vtipné ale pak je to samé klišé, ohrané a sladké.

rosalindaaa
14.05.2018

Tento druhý díl byl opět zas fakt vtipný