Dobrý večer, dobrou noc

Dobrý večer, dobrou noc https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396623/bmid_dobry-vecer-dobrou-noc-dzQ-396623.jpg 5 17 6

To nejlepší z legendárního televizního pořadu pro děti. Jeden z nejoblíbenějších televizních pořadů už více než 50 let přináší dětem pohádky na dobrou noc. Večerní animovaný seriál se stal nedílnou součástí českých domácností a jeho příběhy mají u dětí úspěch i v knižní podobě. Obsáhlý výbor toho nejlepšího, co se za dlouhých padesát let dětem nejvíce líbilo, nabízí příběhy těch nejoblíbenějších postaviček, jako jsou Křemílek a Vochomůrka, Bob a Bobek, Víla Amálka a spousta dalších.... celý text

yellow
30.11.2023 5 z 5

Pěkný výběr pohádek. Musím se přiznat, že na některé už jsem docela zapomněla, takže je to dobrá inspirace na to, co dalšího můžeme s dcerou číst.

Safrika
20.02.2023 5 z 5

Velice mila knizka na dobrou noc, pohadky jsou ruzne, kratke tak akorat. Moc se mi libilo.

Venda32
04.06.2022 5 z 5

Rozsah příběhů ideální na čtení před spaním. Výběr pohádek v pořádku. Škoda jen, že některé se objevily vícekrát, lepší by bylo zařadit více příběhů.

Anitram22
08.11.2020 5 z 5

Kniha je složena z vybraných příběhů našich večerníčků. Moc pěkné čtení před spaním.

kusma
22.10.2019 5 z 5

Ukázkové příběhy krásných večerníčků. Myslím, že je to dobré i k tomu, že si vyberete, co se vám nebo dítěti nejvíc líbí. U mne jasně vede Bob a Bobek.

jasmína
18.07.2019 5 z 5

Hezké počtení z oblíbených Večerníčků.