Dobrý pejsek pro kokínko přeskočí i přes hovínko

Dobrý pejsek pro kokínko přeskočí i přes hovínko

Básnická sbírka pro děti a rodiče, jaká tu ještě nebyla! Sbírka se po svém prvním vydání v roce 2008 stala okamžitě bestsellerem a byla rychle rozebrána, stejně jako následný dotisk. Některé básně téměř „zlidověly“, děti je milují, recitují se v mateřských školkách, staly se součástí divadelního představení, často je umí nazpaměť i rodiče. Kniha vychází v roce 2010 ve 2. vydání v přepracované podobě, poprvé s barevnými obrázky a v typografické úpravě mladého grafika Bohdana Bobo Lukáše. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95526/dobry-pejsek-pro-kok-95526.JPG 3.510
Poezie
Vydáno:, Barrister & Principal

Květinka008
včera

Do knížky jsem se zamilovala na první otevření, když jsem o ni zakopla u kamarádčiných dětí. Už ji mám taky koupenou... Asi to nebude pro každou rodinu anebo na školní besídku, ale pro pobavení doma super!!! :-)

Tomsa1998
14.11.2011

Super básničky, pobavily mě a některé si i pamatuji.

Hynek Vilém

Hynek Vilém