Dobrou noc, můj hrdino!

Dobrou noc, můj hrdino! https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278900/bmid_dobrou-noc-muj-hrdino-Lou-278900.jpg 5 12 4

Pohádky se před spaním dají nejen vyprávět, ale i kreslit. A může to být veliké dobrodružství. Holčička před spaním požádá tatínka, aby jí něco nakreslil. Nechce princezny, koníky nebo jednorožce, ale pořádného hrdinu. Třeba horolezce nebo námořníka. Tatínek kreslí a společně s holčičkou vymýšlí, co jejich hrdiny potká. Jejich rozhovor se tak střídá s obrázky a postupně před námi roste a vzniká napínavý příběh v srdci velehor a posléze i na rozbouřeném moři. Jak dopadne, to se ještě na poslední chvíli neví!... celý text

broskev28
13.06.2022 4 z 5

Zajímavé pojetí knížky - mně se moc líbilo, ale už mám v knihovně vyzkoušeno, že zdaleka ne všechny děti jsou tímto nápadem zaujaty a ocení ho. Přesto knížku stále doporučuju, protože zvláště slabší čtenáři se nechají nalákat malým množstvím textu a potom překvapeně zjistí, že to vůbec nebyl špatný - tedy nudný a nezajímavý - příběh.

Knihomura
05.05.2020 5 z 5

Krásné rodinné souznění - tak by to mělo být. Ideál.

muchomurka
21.10.2018 4 z 5

Skvělá knížka, krásně zpracovaná se zajímavým a neotřele podaným příběhem. Dobře jsme se u toho s manželem pobavili a už se těšíme, až si ji budeme číst s našimi dětmi.

bibi.r
19.09.2017 5 z 5

Jsem nadšená... tohle je fakt boží knížka :D