Dobrou noc

Dobrou noc https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26282/bmid_dobrou-noc-LX8-26282.jpg 5 105 26

Čtyřicet čtyři pohádek a básniček na dobrou noc. Pohádky jsou určeny nejmenším dětem k prohlížení a předčítání.

Hakate
04.10.2022 5 z 5

Díky databázi občas narazim na knihy a knížečky, na které jsem již zapomněla a přesto mě doprovázely určitou částí mého života.
Tuto knihu jsme si rády četly s mojí sousedkou při víkendových přespaváčkach u jedné nebo u druhé. Když jsem na ní dnes narazila, vyčarovala mi úsměv na tváři a vybavilo se mi plno vzpomínek. Krásná knížka s moc pěknými příběhy.

georginaa
04.10.2022 5 z 5

Tuhle knížku jsem koupila dcerkám když byly malé a hrozně měly rádi večerní čtení. Dodnes si jí pamatují, byla jejich oblíbená.

Eeve
30.03.2021 5 z 5

Jedna z mojich najobľúbenejších. Neskutočne roztomilé malé dieťatká Mickey, Minnie, Donald, Daisy, Goofy, Pluto, Peter, Gyro, Horác a Klarabela - nič roztomilejšie som ešte nevidela. Príbehy sú popretkávané veselými básničkami, krásnymi ilustráciami, a je toho naozaj požehnane.

Hoshi
14.01.2021 5 z 5

Chtěla jsem čtivé, ilustrované, tak akorát dlouhé pohádky na dobrou noc a přesně tohle kniha splnila. Celostránkové ilustrace zaujmou nejen malé čtenáře. Příjemným bonusem je střídání pohádek a krátké básničky. Nezlobil bych se, kdyby kniha měla ještě pár stránek navíc :)

olívoil
11.08.2020 5 z 5

krásné pohádkové příběhy a básničky o slavných hrdinech v době, kdy ještě byli mláďata..............přečteno vnoučkovi

Andynka
29.05.2020 5 z 5

Krásný návrat do dětství. I když v novém vydání je pozměněny text, tak mě to nevadí. Nepamatuji si ho z dětství, teda jsem s tímhle spokojená. A ty ilustrace jsou naprosto boží. Jak se říká, dětská láska , nerezavi... a u téhle knihy to rozhodně platí

Regom
15.05.2020 5 z 5

Klasika. Čerstvě znovu vyšla, takže ji nemusíte shánět po bazarech za nestoudné ceny.

Irstef
04.05.2020

Kupte si novou : www.albatrosmedia.cz/tituly/61254736/disney-pohadky-na-dobrou-noc/

Petulla72
17.02.2020 5 z 5

Když jsem byla malá maminka mi jí vždy četla před spaním (takže jsme jí projely klidně celou za jeden večer). Pak se mi ztratila, ale nedávno jsem jí zase dostala, jako dárek.
Musím říct, že je pořád tak krásná, jak si jí pamatuji, ale pokud jí chcete, jen na čtení (nikoliv jí prodávat dál nebo jí mít "do sbírky") potom doporučuji na uloz.to v pdf verzi, abyste si mohli také zavzpomínat.

jitka7
08.01.2020 5 z 5

Knihy Walta Disneyho jsou prostě překrásné. Tuto knihu jsem měla ráda jako malá a teď ji s radostí čtu svým dětem.

klara3252
21.12.2019 3 z 5

Krásné obrázky a příběhy. Básničky se moc nepovedly.

hojchna
10.09.2019 2 z 5

Nechápu, proč je po téhle knize taková poptávka a prodává se za takový peníze. Obrázky krásné, ale pohádky nic moc, básničky ještě horší..

jarunkas
28.07.2019 odpad!

Obrazky ok, ale basnicky stoji za prd.

Rilian
13.01.2019 5 z 5

Rovněž čtu synovi, hlavě o draku Piškotovi :-D

BarkaS
01.08.2017 3 z 5

Jedna z nejroztomilejších dětských knih. Americký kýč jak bič, ale co :). Ale ty básničky jsou fakt na prd.

ardeas
27.05.2017 5 z 5

Túto knihu si pamätám ešte z detstva a dnes z nej čítam aj synovi :)

teer.h
08.12.2016 5 z 5

Moje nejvíce oblíbená kniha mého dětství :)!

Lucif
17.09.2016 5 z 5

naprosto boží kniha. měla jsem ji ráda jako dítě a nyní ji má rádo moje dítě :0*

Luipenox
06.02.2016 5 z 5

Jako dítě jsem po rodičích chtěl, aby mi z ní každý večer předčítali. V té době to pro mě byla úžasná kniha plná dobrodružných příběhů a kouzelných obrázků. A i teď ji dokážu ocenit a rád jsem si zase po letech připomněl, jaké to bylo, být okouzlen a polapen v pohádkovém světě.

jana6147
04.12.2015

Je to nádherná knížka ale marně sháním pro moji dcerku

pro děti Mickey Mouse na dobrou noc

Walt Disney