Klárka a samohybné křeslo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Osvědčení autoři fantastických příběhů (mj. slavných Kronik Světakraje) se tentokrát zaměřili na menší čtenáře, zhruba od osmi let. Jejich trojice knih, z níž každá má svého statečného hrdinu zažívajícího dobrodružství v dalekém, předalekém kouzelném světě, je plná fantazie, magie, neobyčejných tvorů, důvtipných mechanických vynálezů a samozřejmě půvabných ilustrací Chrise Riddella. Vypravte se spolu s neohroženou Klárkou na Dalkrétské pobřeží, které je domovem tura počtáře, roztančeného čuníka a rozchechtané kozy! Nacpěte se při Obřadu na půli cesty vanilkovými nákypy! Odhalte tajemství tvora ukrytého v podivné bedně!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35086/klarka-a-samohybne-kreslo-iJR-35086.jpg 3.914
Série

Dobrodružství z předalekých dálek 3.

Žánr
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Argo
Orig. název

Corby Flood

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Klárka a samohybné křeslo

Přidat komentář
Praevka
25.06.2019

Příběh byl zajímavý, moc se mi líbila použitá jména (hlavně u Bratrstva klaunů), ale konec to decela zazdil. Pořád jsem čekala, kdo či co je to tajemné, kolem čeho celý příběh točí... a nakonec šlo o.... No, přečtěte si to.

kuceju
01.06.2014

Nevím, co k tomu říct. Prostě jestli chcete sáhnout po nějaké pohodové vtipné a dobrodružné knize s neúžasnějšími ilustracemi, která vůbec není jen pro děti, myslím, že to je ta pravá. Ze všech tří dílů asi nejslabší, ale pořád skvělá.


zuza.floderova
06.04.2014

kniha se mi velice líbila, nemohu nic jiného než doporučit :)