Dobrodružství veverky Zrzečky

Příběh z křivoklátských lesů o vzájemné podpoře lesních zvířátek proti škůdcům a o jejich boji za záchranu starého dubu napadeného larvami tesaříků. Vyprávění informuje děti o užitečnosti drobných lesních ptáků, zachycených i s jinými zvířaty a rostlinami na uměleckých ilustracích.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26289/dobrodruzstvi-veverky-zrzecky-bqm-26289.jpg 4.6179

Kniha Dobrodružství veverky Zrzečky

evineckY

Jééé tuhle knihu jsem četla dětem a pořád ji máme. Moc pěkná a líbila se nám.

petraj30

Jak jsem jen na ni mohla zapomenout? Snad mě omlouvá jen to, že jsem v dětství měla tolik nádherných knížek a ta jedna se mezi nimi vždycky ztratí:-) Našla jsem ji zavalenou pod tunou dalších knih, ale bohužel už v nečitelném stavu.
Jsem ráda, že jsem ji našla alespoň jako e-knihu a s dětmi si ji opět připomenu, protože jsem zjistila, že jsem zapomněla i ten obsah:-)

Ivanka83

Jako malá jsem Zrzečku milovala. O to víc jsem ráda, že si získala i srdíčka mých děti.

Phoenix16.cz

Krásná knížka se silným příběhem, který osloví malé i velké čtenáře.

Knihomolka506

Nádherný příběh, který mi před 10 lety půjčila milá sousedka, když jsme se přestěhovali z města. Do dneska si pamatuji,kdy nás pozvala k sobě domů na pohoštění a mě nechala se přehrabovat starými knihami z jejího dětství a nakonec jsem si jednu z nich směla půjčit domů. Ke knize: krátké příběhy o veverce Zrzečce, která spolu se svými kamarády zažívá různá dobrodružství. Krásné napsaná♥️ Pro všechny, kteří mají rádi zvířátka

VeruMalfoy

Další z těch nádherných dětských knížek, které se vám vryjí do paměti na celý život. U našeho baráku, kde jsem bydlela jako malá, jedna veverka byla. Za domem nám začínal tehdy les. Byla to moje veverka Zrzečka a vždy jsem jí ráda viděla. Nikdy na ni nezapomenu, stejně jako na tuto knížku.

Zuzka12627

Krásná knížka. Ráda na ni vzpomínám. Z mého dětství jedna z mála knížek co stále mám.

pajaroh
22.09.2020

V dětství jsem Zrzečku zbožňovala a četla její příběh domova ze Starého dubu stále dokola každou neděli (před Studiem Kamarád) a snažila se kopírovat milované ilustrace (hrdinný ostříž samozřejmě dopadl jako rozjetá slepice). Pak se mi kniha ztratila neznámo kde a teď po letech jsem ji objevila v beskydské knihobudce (děkuji moc neznámému dárci!). Nostalgická záležitost, hodnotím neobjektivně za 5*.