Dobrodružství v době ledové

Dobrodružství v době ledové https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60710/dobrodruzstvi-v-dobe-ledove-60710.jpg 4 46 10

Magický domeček série

Sedmá kniha série Dobrodružné výpravy. Anička a Kuba zažívají díky magickému domečku dobrodružství na místech, o kterých se ostatním dětem může jen zdát. Stačí tak málo - otevřít knihu, vyslovit přání a magický domeček je přenese do doby ledové. V plavkách se ocitnou uprostřed zasněžené krajiny, tváří v tvář pravěkým jeskynním lidem, mamutovi i nebezpečnému šavlozubému tygrovi. Podaří se jim vrátit se zpět domů?... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Sunset of the Sabertooth , 2002

jarkaska
07.06.2023 5 z 5

Tentokrát Anička s Kubou zažili dobrodružství v době ledové. Další pěkné čtení.

Anitram22
11.01.2023 3 z 5

Pekne dobrodruzne cteni.

Sofinka_1
17.04.2020 5 z 5

hodně dobrodružná kniha.

bidesh
02.01.2020 2 z 5

Až příliš jednoduché a naivní, i když vezmu v úvahu, že je to kniha tak pro druháky.

Orange8knihomol
14.02.2018 5 z 5

Mám ráda dobrodružné knížky už od malička a proto se mi tato knížka líbila.

AdmiralPata
12.11.2016 5 z 5

Moje první přečtená knížka v životě :-)
Jako dítě jsem ji měl hrozně rád a dodneška ji mám v knihovně.,Pokud chcete u svých dětí probudit lásku ke čtení,doporučuju.

fajka
20.10.2016 5 z 5

Pěkná knížka. Líbilo se mi to, protože mám ráda sníh a moc se líbí ta série.

musa009
21.03.2016 5 z 5

Pěkná knížka a ilustrace taky pěkné.Spisovatelka je taky dobrá.

debe
08.01.2016 5 z 5

Děti kniha moc bavila. Nesměla jsem přestat, takže kniha byla přečtená na jeden zátah. Zábavně poučná kniha, pěkné ilustrace, doporučuji i pro čtyřleťáky.

Yvette
12.07.2012 5 z 5

Na knížkách z této série se mi líbí, že děti s něčím seznamují, žádné ledabylé vyprávění o ničem. Má to jasný a i předem daný děj, stačí jedna přečtená kniha a dítě už ví, jaký bude konec i u těch dalších, ale texty jsou záživné, pro menší děti poutavé.

doba ledová

Mary Pope Osborne
americká, 1949
2009  90%Dobrodružství mezi dinosaury
2010  82%Dobrodružství mezi piráty
2011  87%Dobrodružství v době ledové
2009  82%Dobrodružství s tajemným rytířem
2010  87%Dobrodružství v říši pyramid

Kniha Dobrodružství v době ledové je v