Dobrodružství u Tajné hory

Dobrodružství u Tajné hory https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185/bmid_dobrodruzstvi-u-tajne-hory-hmN-185.png 4 90 9

Dobrodružství série

Tentokrát se jejich rodiče v malém sportovním letadle pokoušejí o dálkový přelet Afriky - jenže oba beze stopy zmizí. Všichni sourozenci spolu s Jackem se na vlastní pěst vydávají přímo do nitra ``černého kontinentu``, aby osud nezvěstné dvojice objasnili. Rodičům i záchranné výpravě zde však hrozí smrtelné nebezpečí!

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Secret Mountain , 1941

pepa4081
pepa4081
08.11.2021 5 z 5

Nová pětka dětí, kterou jsem si hned oblíbil. Jsem velmi rád, že jsem objevil knihy Enid Blytonové, i když až v dospělosti. Skvěle se mi u nich relaxuje.
Nanejvýš uspokojivé.

ala.mihalikova
ala.mihalikova
22.04.2020 5 z 5

Knizky se mi hrozne libi. Skupinku jsem si zamilovala a moc jim pri reseni problemu fandim. Pribeh je psany svizne a zajimave.

TerryVšety
TerryVšety
14.09.2016 5 z 5

Heeeeeeeezkeeeeeeeeeee

denča1000
denča1000
22.06.2016 5 z 5

Napínavá dobrodružná kniha pro mládež.

buldozer5
buldozer5
18.06.2016 5 z 5

Nejnapínavější, nejlepší, nejčtivější kniha z celé série Dobrodružství od skvělé spisovatelky Enid Blytonové.

JaneTrafy
JaneTrafy
13.11.2015 5 z 5

Další úžasný příběh. Tento příběh se mi asi líbil nejvíce ze všech pěti :) Hodně jsem si oblíbila Jacka, Nor a Ranniho. Napínavé od začátku až do konce příběhu :)

Zuzu23
Zuzu23
08.11.2014 5 z 5

Trvalo mi dlouho, než jsem tuto knížku přečetla, ale stálo to za to!!!

Vweru
Vweru
28.07.2013 4 z 5

Kniha moc pěkná, tento díl se mi však zdál až moc na tyto děti. Nicméně, knihu jsem i tak přečetla jedním dechem. Líbí se mi nové postavy, v podobě Raniho a Pilesca.

MiShA
MiShA