Bludiště

Bludiště https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283997/mid_bludiste-9aR-283997.jpg 5 42 9

Tradice českých komiksů o příhodách tatínka a jeho syna sahá do roku 1935, kdy začal vycházet Sekorův seriál Ferda Mravenec a syn. Pavel Čech přichází se stále novými nápady, a proto se třetí Dobrodružství Rychlé Veverky od těch předchozích trochu liší – tentokrát je plné her a úkolů. Znovu se ale výborně pobaví děti i dospělí.... celý text

kopeceli
06.04.2023 5 z 5

Kdepak, tuto knihu jen tak na poličku ke knihám nevrátím! V ní je tolik inspirace a zapomenutého času dětství... Smějeme se u ní, hrajeme si s ní, užíváme si ji celá rodina. Dobře, že jsem ji úplně náhodně vytáhla na sváteční čas Velikonoc.

MaxíkD.
01.01.2022 5 z 5

Škoda, že tam nebyl příběh Rychlé veverky. Ale špatné to nebylo.

JAnD
19.05.2021 4 z 5

Méně Rychlé Veverky, více rodinného příběhu a nejvíce hádanek. Není to špatné, ale čekali jsem Rychlou Veverku.

RobertVlach
24.12.2020 4 z 5

Celá série komiksů Dobrodružství Rychlé Veverky je naprosto úžasná a našeho syna moc bavilo plnit různé úkoly. Na rozdíl od jiných Čechových knih je právě tato série komiksových sešitů nejvíc interaktivní a hravá, pro děti 4-8 let tutově doporučuji všechny díly — pokud je ještě seženete.

Márinka
15.07.2018 5 z 5

Tento komiks se od předchozích liší v tom, že obsahuje nejen příběh, ale také spoustu hádanek, bludišť a her. I když je kniha určena dětem, pobaví i dospělé a vůbec nejlepší bude, když ji budou číst, luštit a hrát si společně. Škrtačka, lodě, piškvorky, bludiště, hledání rozdílů, křížovky, hádanky, doplňovačky… Ideální pro “off-line” prázdninový mozkový jogging. :)

HanKasp
21.01.2018 5 z 5

Kniha plná luštění, vyplňování, hádanek, bludišť a jednoho krásného příběhu s milým koncem. To když by na vás lezla třeba chřipka, nebo angína.

bibi.r
05.09.2016 4 z 5

Skvělé pokračování :)

TerJac
15.07.2016 5 z 5

Perfektní!!! Chcete si užít s dětmi při čtení a propojit více činností? Tak Pavel Čech je správná volba :-)

martinstefko
18.03.2016 4 z 5

Doufám, že těch dílů bude ještě víc, protože přinášejí zase něco nového, ač podvědomě známého.