Povstání Herobrina

Povstání Herobrina https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219896/bmid_povstani-herobrina-gYe-219896.PNG 4 38 11

Dobrodružství Minecraftu série

Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném Herobrinovi. Traduje se, že ho naprogramoval sám tvůrce Minecraftu Notch, ale byl pro hráče příliš nebezpečný, a tak byl ze hry odstraněn. Pravděpodobně je ale jen výplodem bujné hráčské fantazie. Bratři Josh a André, desetiletá dvojčata, používají vybavení z tátovy laboratoře virtuální reality ke hraní Minecraftu, jako by byli v kostičkovaném světě doopravdy. A protože se jedná o jediný prototyp, musejí se ve hře střídat. Díky přístupu k tátovu superpočítači ve vládní laboratoři se nabourali do zaheslovaného serveru, který vytvořil sám Notch. Šušká se, že obsahuje jedinou verzi Minecraftu, v jehož programu běží Herobrine. To, co tam našli, rozhodně nečekali. Roztočte svou fantazii na plné obrátky! Vzrušující dobrodružství ze světa Minecraftu chytne a nepustí každého milovníka napětí a počítačových her. Povstání Herobrina je krátký sci-fi román z dílny amerického spisovatele Steva DeWintera (píšícího pod pseudonymem S.D. Stuart), který své poutavé příběhy přenáší i do říše Minecraftu. Jedná se o první díl série Dobrodružství Minecraftu, která sleduje osudy dvojčat Joshe a Andrého na cestách po nejtemnějších zákoutích kostičkovaného světa.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Herobrine Rises: A Minecraft Adventure , 2014

dájavídek
17.09.2023 5 z 5

Kniha byla velice zajímavá a napínavá. Moc se mi líbila.

LuckyZ
03.02.2020 2 z 5

Mamku i synka překvapil nečekaný konec. Dalsi pribeh z Minecraftu, kam se dostal jeden z bratrů pres speciální pc v otcove laboratoři. Potká se v něm s postavou Herobrina, ktereho vývojář nakonec do hry nepustil....

Dáda1309
03.10.2019 5 z 5

Moc mě to bavilo, jenom maminku moc ne.

Ivanka83
19.09.2019 4 z 5

Tento svět videoher mě jaksi minul. Syn to má však rád, jako spoustě kluků jeho věku.
Knihu hodnotím kladně. Byla čtivá.

Sparkyes
17.02.2019 4 z 5

Dost napínavý příběh

Matt_024
17.09.2018 4 z 5

Úkol vypracujte sem:
Tento děj se odehrává ve světě Minecraft a v reálném světě. Je to fantazy kniha. Kluk jménem Josh má rád Minecraft a jednou jeho bratr André našel svět, kde by měl byt Herobryne kterého hledají. Jejich táta má virtuální kokpit ve kterém Josh hraje Minecraft pak aby se dostal z toho kokpitu musí přejit tři překážky aby získal krystal, který ho dostane ven z kokpitu Ale až ho získal zjistil ze ho potřebuje Herobrine a tak se rozhodl ze ho zničil.
****

Cryptkeeper
12.05.2017 4 z 5

Parádní fikce pro mladé čtenáře :) Určitě potěší každého příznivce hry. Svižné,napínavé..
Parádní úvod do světa Minecraftu! ;)

suri101
06.06.2016 4 z 5

Tato kniha se mi líbila, možná i proto, že jsem jeden z hráčů minecraftu. Hlavní hrdinové jsou kluci jako já, tak mi byli blízcí.

Bulda01
28.04.2016 4 z 5

Práve jsem to dočetl a myslím jsi že to bylo na muj vkus krátké a predvídatelné. Tato knížka je určena predevším pro hráče

notburga
17.05.2015 4 z 5

Mám víceméně podobný názor jako Nelly. Pro osmiletého klučinu jde o čtení akorát, i když bylo vidět, že ho některé pasáže nudí. jen doporučuji koupit knihu až po několika odehraných týdnech počítačové hry (ne hned za začátku v zápalu prvotního nadšení) neb malý čtenář asi nebude tušit, která bije ;)

Nelly
29.08.2014 4 z 5

Knížka určená především mladším hráčům Minecraftu - i pro méně zdatné čtenáře a o to větší fanoušky tohoto kostičkovaného světa. Už aby vyšly další díly, protože konec této knihy je vlastně začátkem dalších dobrodružství...

počítačové hry Minecraft (hra)

Steve DeWinter
americká, 1969