Povstání Herobrina

Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném Herobrinovi. Traduje se, že ho naprogramoval sám tvůrce Minecraftu Notch, ale byl pro hráče příliš nebezpečný, a tak byl ze hry odstraněn. Pravděpodobně je ale jen výplodem bujné hráčské fantazie. Bratři Josh a André, desetiletá dvojčata, používají vybavení z tátovy laboratoře virtuální reality ke hraní Minecraftu, jako by byli v kostičkovaném světě doopravdy. A protože se jedná o jediný prototyp, musejí se ve hře střídat. Díky přístupu k tátovu superpočítači ve vládní laboratoři se nabourali do zaheslovaného serveru, který vytvořil sám Notch. Šušká se, že obsahuje jedinou verzi Minecraftu, v jehož programu běží Herobrine. To, co tam našli, rozhodně nečekali. Roztočte svou fantazii na plné obrátky! Vzrušující dobrodružství ze světa Minecraftu chytne a nepustí každého milovníka napětí a počítačových her. Povstání Herobrina je krátký sci-fi román z dílny amerického spisovatele Steva DeWintera (píšícího pod pseudonymem S.D. Stuart), který své poutavé příběhy přenáší i do říše Minecraftu. Jedná se o první díl série Dobrodružství Minecraftu, která sleduje osudy dvojčat Joshe a Andrého na cestách po nejtemnějších zákoutích kostičkovaného světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/219896/dobrodruzstvi-minecraftu-povstani-h-SCK-219896.jpg 3.827

Dobrodružství Minecraftu / Povstání Herobrina 1.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno · Computer Press (CPress)

Herobrine Rises: A Minecraft Adventure · 2014

Kniha Povstání Herobrina

Ivanka83
předevčírem

Tento svět videoher mě jaksi minul. Syn to má však rád, jako spoustě kluků jeho věku.
Knihu hodnotím kladně. Byla čtivá.

Sparkyes

Dost napínavý příběh

Matt_024
17.09.2018

Úkol vypracujte sem:
Tento děj se odehrává ve světě Minecraft a v reálném světě. Je to fantazy kniha. Kluk jménem Josh má rád Minecraft a jednou jeho bratr André našel svět, kde by měl byt Herobryne kterého hledají. Jejich táta má virtuální kokpit ve kterém Josh hraje Minecraft pak aby se dostal z toho kokpitu musí přejit tři překážky aby získal krystal, který ho dostane ven z kokpitu Ale až ho získal zjistil ze ho potřebuje Herobrine a tak se rozhodl ze ho zničil.
****

Cryptkeeper
12.05.2017

Parádní fikce pro mladé čtenáře :) Určitě potěší každého příznivce hry. Svižné,napínavé..
Parádní úvod do světa Minecraftu! ;)

suri101
06.06.2016

Tato kniha se mi líbila, možná i proto, že jsem jeden z hráčů minecraftu. Hlavní hrdinové jsou kluci jako já, tak mi byli blízcí.

Bulda01
28.04.2016

Práve jsem to dočetl a myslím jsi že to bylo na muj vkus krátké a predvídatelné. Tato knížka je určena predevším pro hráče

notburga
17.05.2015

Mám víceméně podobný názor jako Nelly. Pro osmiletého klučinu jde o čtení akorát, i když bylo vidět, že ho některé pasáže nudí. jen doporučuji koupit knihu až po několika odehraných týdnech počítačové hry (ne hned za začátku v zápalu prvotního nadšení) neb malý čtenář asi nebude tušit, která bije ;)

Nelly
29.08.2014

Knížka určená především mladším hráčům Minecraftu - i pro méně zdatné čtenáře a o to větší fanoušky tohoto kostičkovaného světa. Už aby vyšly další díly, protože konec této knihy je vlastně začátkem dalších dobrodružství...