Povstání Herobrina

Povstání Herobrina obálka knihy
Mé hodnocení:

Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném Herobrinovi. Traduje se, že ho naprogramoval sám tvůrce Minecraftu Notch, ale byl pro hráče příliš nebezpečný, a tak byl ze hry odstraněn. Pravděpodobně je ale jen výplodem bujné hráčské fantazie. Bratři Josh a André, desetiletá dvojčata, používají vybavení z tátovy laboratoře virtuální reality ke hraní Minecraftu, jako by byli v kostičkovaném světě doopravdy. A protože se jedná o jediný prototyp, musejí se ve hře střídat. Díky přístupu k tátovu superpočítači ve vládní laboratoři se nabourali do zaheslovaného serveru, který vytvořil sám Notch. Šušká se, že obsahuje jedinou verzi Minecraftu, v jehož programu běží Herobrine. To, co tam našli, rozhodně nečekali. Roztočte svou fantazii na plné obrátky! Vzrušující dobrodružství ze světa Minecraftu chytne a nepustí každého milovníka napětí a počítačových her. Povstání Herobrina je krátký sci-fi román z dílny amerického spisovatele Steva DeWintera (píšícího pod pseudonymem S.D. Stuart), který své poutavé příběhy přenáší i do říše Minecraftu. Jedná se o první díl série Dobrodružství Minecraftu, která sleduje osudy dvojčat Joshe a Andrého na cestách po nejtemnějších zákoutích kostičkovaného světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219896/povstani-herobrina-gYe-219896.PNG 3.829

Dobrodružství Minecraftu 1.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Computer Press (CP Books)

Herobrine Rises: A Minecraft Adventure, 2014

Kniha Povstání Herobrina

LuckyZ
03.02.2020

Mamku i synka překvapil nečekaný konec. Dalsi pribeh z Minecraftu, kam se dostal jeden z bratrů pres speciální pc v otcove laboratoři. Potká se v něm s postavou Herobrina, ktereho vývojář nakonec do hry nepustil....

Dáda1309
03.10.2019

Moc mě to bavilo, jenom maminku moc ne.

Ivanka83
19.09.2019

Tento svět videoher mě jaksi minul. Syn to má však rád, jako spoustě kluků jeho věku.
Knihu hodnotím kladně. Byla čtivá.

Sparkyes
17.02.2019

Dost napínavý příběh

Matt_024
17.09.2018

Úkol vypracujte sem:
Tento děj se odehrává ve světě Minecraft a v reálném světě. Je to fantazy kniha. Kluk jménem Josh má rád Minecraft a jednou jeho bratr André našel svět, kde by měl byt Herobryne kterého hledají. Jejich táta má virtuální kokpit ve kterém Josh hraje Minecraft pak aby se dostal z toho kokpitu musí přejit tři překážky aby získal krystal, který ho dostane ven z kokpitu Ale až ho získal zjistil ze ho potřebuje Herobrine a tak se rozhodl ze ho zničil.
****

Cryptkeeper
12.05.2017

Parádní fikce pro mladé čtenáře :) Určitě potěší každého příznivce hry. Svižné,napínavé..
Parádní úvod do světa Minecraftu! ;)

suri101
06.06.2016

Tato kniha se mi líbila, možná i proto, že jsem jeden z hráčů minecraftu. Hlavní hrdinové jsou kluci jako já, tak mi byli blízcí.

Bulda01
28.04.2016

Práve jsem to dočetl a myslím jsi že to bylo na muj vkus krátké a predvídatelné. Tato knížka je určena predevším pro hráče