Dobrodružství medvídka mývala

Dobrodružství  medvídka mývala https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480864/bmid_dobrodruzstvi-medvidka-myvala-Z8q-480864.jpg 5 13 4

Víte, jak vypadá dvoudenní mláďátko mývala? Myslíte, že takovému drobečkovi dokáže člověk nahradit maminku? Už jste viděli, jak se malý mýval učí sportovat? Uhádli byste, ve kterém sportu se mu daří výborně a co dělá nerad? Jestli mu jde i plavání a zda se rád umývá? Dovedete si představit, co prožívá mýval v lese s liškou a dvěma loveckými psy? Uměli byste mývalovi nabídnout něco dobrého k snědku? To vše a řadu dalších zajímavostí se dozvíte v této knize. Skutečný příběh plný napětí doprovázejí nádherné fotografie.... celý text

Betti
10.02.2024 5 z 5

Roztomile napsaný příběh o zachráněném mývalovi. Oceňuji malé segmenty, kde jsme se dozvěděli fakta o mývalech.

Renike
07.02.2024 5 z 5

Další nádherná knížka od Liby Radové. Tentokrát její dcera Tanja zachraňuje medvídka mývala. Kromě krásných fotek kniha ukrýva nenápadně i jeden QR kód s krátkým, skoro 4 minutovým videem, kde můžeme vidět kus života záchraného Beníka. Moc povedená kniha.

amurek
15.12.2021 5 z 5

Knihu jsem koupila pro vnoučata a nešlo jinak, než si ji přečíst. Děti se dozví díky maličkému, čerstvě narozenému mývalkovi zábavnou formou spoustu informací nejen o životě mývalů, ale také o tom, jak je těžké zachránit opuštěná nebo nemocná mláďata. Dětem se určitě budou líbit také nádherné fotky a ilustrace.

Mikik
19.09.2021 5 z 5

Mývalové jsou moje láska a tahle knížka, byť asi hlavně pro děti, ve mně zanechala obrovskou stopu něhy a laskavosti, kterou v sobě hlavní postava má. Stará se v německém "zooparku" hlavně o chov vlků, ale když se k ní dostane malé mládě mývala, neodmítne mu pomoc. Doslova ho vypiple do krásného mývala a celou tuhle cestu a nejen ji kniha popisuje. Vše doprovází nádherné fotky. díky za tento počin a za vaši práci.

pro děti od 4 let

2021  98%Dobrodružství medvídka mývala
2020  100%Lišáčkova dobrodružství
2023  95%Zahrada plná štěňátek
2022  80%Prasátka jdou do světa

Kniha Dobrodružství medvídka mývala je v