Tarzanovy povídky z džungle

Tarzanovy povídky z džungle https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21160/bmid_tarzanovy-povidky-z-dzungle-43r-21160.jpg 4 50 5

Poněkud výjimečný svazek z cyklu Tarzanových příběhů se vrací zpět do dob Tarzanova mládí, jež trávil syn pralesa ve společnosti divokých veleopů Kerchakova kmene, do těch let jeho života, kdy ještě nepoznal bílé lidi. Povídky líčí nezbedné kousky, které Tarzan prováděl svým soukmenovcům i černochům z Mbongovy vesnice, dozvíme se, jak se hoch prvně zamiloval i jak v džungli hledal Boha...... celý text

Literatura světová , Dobrodružné

Vydáno: , Paseka

Jungle Tales of Tarzan

draka
27.08.2020 5 z 5

Tuto knížku mně babička už nechtěla půjčit s tím, že už to s čtením přeháním, blíží se konec prázdnin a jsem stále někde zavřený. Nakonec jsem ji uprosil a povídky z džungle četl jenom dopoledne, když nebyl nikdo doma

Pasadenka
03.01.2017 4 z 5

Byla to změna. Kratší, povídkový formát příběhům celkem slušel. Alespoň se Ed vrátil k Tarzanově minulosti a dětství a objasnil to, jakým způsobem se vyrovnával s dospíváním a láskou. Za mě je ale lepší, ten standardní krátce-románový formát, jakým píše normálně. :)

farbi
26.07.2015 4 z 5

Prvá poviedka ma nejak nenadchla, a tak som čakala, že to bude nuda, ale každá ďalšia ma bavila viac a viac, skvele sa mi to čítalo. Asi najviac sa mi páčila poviedka o tom, ako Tarzan hľadal Boha, ale zábavné boli všetky.

Selinute
04.11.2012

Tak tu máme v knihovně. Bohužel zatím na ni nepřišla řada. Snad někdy ....

Edward52
30.11.-0001

V této v pořadí již šesté knize vrátil autor Tarzana do dob jeho mládí, kdy svůj čas trávil ve společnosti Kerchakova kmene lidoopů.
Zde Tarzan provádí drobné nepříjemné i příjemné žertíky svým druhům z tlupy, ale i vesničanům z Mbongovy vesnice.
Kniha vyšla poprvé v roce 1916

Tarzan

Kniha Tarzanovy povídky z džungle je v