Tarzan – ztracené dobrodružství

Téměř padesát let ležel Burroughsův poslední rukopis v trezoru, nedotčený a nedokončený. Mezi autorovými fanoušky se stal takřka legendou, až konečně nedávno se tohoto pozoruhodného příběhu ujal známý spisovatel Joe R. Lansdale, který tak v duchu velkého vypravěče završil grandiózní ságu o Tarzanovi. Tarzan se setkává s půvabnou dívkou a jejím otcem, archeologem, který v Africe hledá tajemný Ur, ztracené město zlata. Za stejným cílem se však ubírá čtveřice dobrodruhů, kteří se ve své touze po bohatství nezastaví před ničím… Na konci příběhu je při zkáze města zavalen v hluboké jeskyni, odkud se vydává do Pellucidaru, do tajemné říše v nitru naší planety....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/65_/65973/tarzan-ztracene-dobrodruzstvi-y3N-65973.jpg 3.525

Dobrodružství lorda Greystoka (25.)

Tarzan: The Lost Adventure (1995)

Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Paseka

Kniha Tarzan – ztracené dobrodružství

kjama
10.02.2017

Ne, prostě ne. Jedna hvězdička za slibný začátek. Ten zbytek, to je hrůza. A ten konec? Jak proboha došel autor k tomu, že už Jane nestojí za to. Copak John Carter svoji Dejah Thoris může milovat tisíc let, ale Tarzan to nevydrží ani těch padesát? Sory jako, některé díly mám načtené cca pětadvacetkrát. Tento díl jsem stěží dočetla jednou.

farbi
26.07.2015

Fajn príbeh :) Veru, je to dôstojné zakončenie celej série, som spokojná, dej bol dostatočne rozvinutý, koniec aký má byť. S Tarzanom som strávila dlhé a pekné obdobie, ale už sa teším na iné knihy, ako od Edgara, tak od iných majstrov pera.

Tarzan

Autoři knihy