Hilda a pidilidi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tohle je Hilda, průzkumnice, dobrodružka a fanynka kamenů. Na světě má nejradši dvě věci: svůj skicák a psa Větvíka. Tedy, na světě má nejradši tři věci: svůj skicák, psa Větvíka a maminku. Pardon, na světě má nejradšisvůj skicák, psa Větvíka, maminku a všechny nadpřirozené bytosti a příšerky, které žijí u nich v údolí. Hildina dobrodružství nejprve uchvátila čtenářky a čtenáře komiksů, poté vznikl animovaný seriál od Netflixu a nyní je tu knižní série. Prožijte s Hildou znovu její první setkánís trollem nebo s párem zamilovaných obrů. Pro skalní fanynky a fanoušky nabízí kniha desítky nových ilustrací a rozšíření smyšlené krajiny, do které se tak rádi vracíme. A pokud jste o Hildě nikdy neslyšeli, máme pro vás dvě otázky: Na co čekáte? A bolí oči hodně, když člověk poprvé vyleze z jeskyně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392006/big_hilda-a-pidilidi-X8I-392006.jpg 4.460
Série:

Dobrodružství Hildy 1.


Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Paseka
Originální název:

Hilda and the Hidden People


více info...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Hilda a pidilidi

TomB.
28. března

Je to o holce, která žije v magickém světě a ráda kreslí mapy. A teď se musí stěhovat, nebo budou nuceně vystěhováni. Bili tam samé zajmavé věci, které mi zamotali hlavu. A líbí se mi Hafíci, protože umí lítat.

Hanina61
22.10.2021

Tak jsem zase dala šanci knížce pro děti... a jak napsal někdo pode mnou, Hilda a její svět jsou láska na první pohled. :-) Jdu si do knihovny pro pokračování. PS. Sice mám denně pod okny srnky, ale takový liškoloušek by taky nebyl špatný... :-)


š.m.i.k
17.05.2021

Moc hezky napsaný příběh, krásně se to čte a děti vyžadují další díl. Doporučuji a jdeme do něj ;)

LuckyZ
28.05.2020

Četl synek. Hildu už zná od bratrance a četl omylem prvni Hildu a paradni slavnost. A tak jsme se teď dozvedeli jak to mela Hilda předtím, na coz jsou odkazy i v další knize. Synkovi se libilo elfí městečko a soucitili jsme s Hildou, která chtela zůstat bydlet v divocine a ne se stěhovat do mesta.

MayB2
07.12.2019

Nebylo to špatné, ale zůstanu kreslené Hildy – komiks dokáže v tomhle případě vyjádřit víc než slovní opis.

Sabča92
03.07.2019

Hilda je zkrátka a dobře láska. Nedávno jsem se k ní konečně dostala a přečetla si první komiksové zpracování a zamilovala si ji. A nyní jsem se dostala k této knížečce, která vypráví stejný příběh jako první komiks. Příběh jsem si užila i napodruhé. Je krásně znát rozdíl mezi písmenky a jen ilustracemi.. Těším se na další .-)

piquillio
10.06.2019

Tahle knížka má jednu závažnou chybu. Že není delší. Jinak jde o lásku na první přečtení.

bagel
15.05.2019

Krásné čtení, pro mě ještě lepší než komiksy s Hildou.

1