Hilda a domácí skřítek

Hilda a domácí skřítek https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447776/bmid_hilda-a-domaci-skritek-6Mc-447776.jpg 4 29 7

Dobrodružství Hildy série

Život dobrodruha není jednoduchý. Kdo však čte Hildu, ten ví, že může být i ohromně zábavný. Zvlášť když v pokoji za nábytkem objevíte tajuplná doupata, kam skřítci schovávají věci, o nichž jste si mysleli, že jsou už dávno ztracené. Třeba staré klíče, stínítka nebo hrací kostky. Ale aby Hilda neseděla jenom doma, vypraví se v tomto díle svých napínavých příhod lovit bobříky. Stane se totiž členkou skautského oddílu Vrabčáků. Chybět nebudou Větvík nebo Poleňák, ovšem v hlavní roli se tentokrát představí i velký krvelačný pes. Nenechte si ujít ani dobrodružství v knihách Hilda a pidilidi a Hilda a parádní slavnost.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Paseka

Hilda and the Nowhere Space , 2018

Boruvka22
16.04.2023 5 z 5

Poutavý příběh o kamarádství a dobrodružství. Kniha byla někdy docela strašidelná, na to že je to určené pro děti od 6 let, ale knížka se krásně četla.

marketa3815
21.03.2023 5 z 5

Pro naši druhačku jsou tyhle Hildy čtení na jeden den, prý jsou lepší knížky než komiksy.

martin č.
01.04.2022 4 z 5

Je to dobré, četl jsem dcerám po večerech (dcera zvládla sama první díl). Nicméně to kouzlo, kterým je prostoupen komiks, v této beletrizované verzi tolik nenacházím. Je to dobré, ale komiksová podoba je prostě téměř geniální.

š.m.i.k
16.07.2021 5 z 5

Připadá mi to čím dál lepší ;) Zábavné, vtipné a napsané s velkou fantazií.

Sabča92
24.11.2020 4 z 5

Dobrodružné příběhy nezbedné holčičky s modrými vlásky vychází jak v komiksové podobě tak i jako krátké mini romány mám opravdu moc ráda. Hilda a domácí skřítek je třetí knihou v řadě příběhových dílů ale vůbec nevadí, pokud budete jednotlivé díly číst nějak na přeskáčku. Asi je samozřejmě lepší mít přečtený alespoň první díl, abyste pochopily kdo je Hilda a Větvík. Ale co kniha, to vlastní příběh. V nejnovější knize se střetává hodně zajímavých témat. Příběhy Hildy se čtou velmi dobře a mají i příjemný font, který se bude dobře číst i začínajícím čtenářům.

vi_k
06.10.2020 5 z 5

Krása!!!!! Hlavně to nemísto. :-]

MiLiška
14.09.2020 5 z 5

Miluju Hildu! Těším se na každý nový díl. Že vyšel už třetí, mě velmi potěšilo. Ze začátku jsem se sice lehce nudila, o to víc jsem si však knihu užila, když se děj rozjel. Užijte si ji i Vy!

Stephen Davies
britská, 1976
2018  87%Hilda a pidilidi
2019  85%Hilda a parádní slavnost
2020  89%Hilda a domácí skřítek
2021  85%Hilda a časočerv
2022  87%Hilda a loď duchů

Kniha Hilda a domácí skřítek je v