Doba ledová: Ledová dobrodružství 2

Doba ledová: Ledová dobrodružství 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141169/bmid_doba-ledova-ledova-dobrodruzstvi-2-eXK-141169.jpg 4 12 6

Nenechte si ujít nová komiksová dobrodružství vašich přátel z Doby ledové, která ve filmu nikdy neuvidíte. Jsou stejně milí, stejně vtipní a stejně upovídaní. Sid, Broskvička, Louis, vačičáci a šavlozubá veverka vás přicházejí znovu pobavit ve dvou zcela nových příbězích.

Luky110812
18.11.2023 5 z 5

Syn sám četl. Za něj nejlepší část je s obry v začátku.

Jája92
07.02.2023 5 z 5

První díl jsem nečetla, ale myslím, že to ničemu nevadí.
Doba ledová byla má oblíbená pohádka, a proto, když se mi do rukou dostalo komiksové zpracování s nádechem vánoční atmosféry, neodolala jsem...
Vtipné texty, pěkné obrázky a nezapomenutelná veverka :-)

knizninadsenec
13.10.2021 5 z 5

Skvělá kniha pro děti, udělaná ve formě komiksu a dva krátké příběhy. ️

Moc se mi líbila, hezké ilustrace. Krásná oddechovka po dlouhém dni a hezký příběh pro děti či milovníky filmů Doba Ledová.

Namiš
21.04.2020

Ta knicha je dobrá a je hezká a hezky malovaná kniha a trochu vanoční.

Anna27
04.09.2019 4 z 5

První díl, co se příběhu týče, se mi líbil více ale i tenhle byl krásně zpracovaný. Určitě doporučuji jak dětem, tak dospělým, co mají rádi komiksy.

TaLu
25.01.2018 4 z 5

Koupila jsem pro radost našich malých čtenářů do knihovny. A sama jsem se při čtení zaradovala, ze setkání s oblíbenými hrdiny, kteří se v dětském komiksu chovají stejně, jako na filmovém plátně. Při sledování filmů mi bylo líto, že Broskvička je v jednom filmu malinká a pak se jí více prostoru dostane, až když je z ní nevěsta. Říkávala jsem si, že bych uvítala více příhod z jejího dětství a rodiny mamutů jako takové. Nu a tyto komiksové knihy mi to přání vlastně plní. Sid potěší vždy a veverka nemá chybu :o)

zfilmováno komiksy animovaný film

Autoři knihy