Do tmy se neohlížej!

Do tmy se neohlížej! https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114690/bmid_do-tmy-se-neohlizej-TrQ-114690.jpg 3 24 5

Tento erotický román je o ženě, která po patnácti letech spokojeného manželství odhalí manželovu nevěru a psychicky se zhroutí. Rozvod, při kterém ji manžel připraví díky její údajné psychické labilitě o dítě, je pro ni těžkou životní zkouškou, kdy uvažuje i o sebevraždě. Za pomoci svých přátel si však uvědomí, že by se člověk neměl upínat jen na děti a rodinu, ale že by měl myslet i sám na sebe. Po rozvodu se vrhne do nejrůznějších sexuálních dobrodružství a postupně začne znovu nacházet vztah nejen k sobě samé, ale i ke svým dětem, přestože se zpočátku domnívá, že je ztratila společně s manželem.... celý text

milan.krimsky
10.01.2020 4 z 5

Jaké to je, když žena nechtíc odhalí muži nevěru, kde nechybí ani rozvod, psychické trauma, odebrání dítěte, navazování nových známostí i praktik ohledně BDSM

EvikU.
07.09.2018 4 z 5

Četlo se to rychle a samo. Přála jsem hlavní hrdince jak rychle se z toho dostala a že našla zase štěstí v životě.

Dannielle
25.11.2015 2 z 5

Mě se to nezdálo tak hrozné. Prostě průměr.

Market = )
23.08.2015 odpad!

Vážně jsem v životě nic horšího nečetla a kdyby kniha neměla velké písmo a jen 117 stran, určitě bych jí nedočetla. Díky tomu, že půlka knihy je navíc psaná v holých větách a každá je na samostatném řádku, netrvalo moje utrpení ani dvě hodiny (přeci jen jsem nechtěla špatně hodnotit nedočtenou knihu...). Že je příběh skutečně mizerný bych brala (mám ráda i "romány pro ženy", takže neprahnu vždy po absolutně kvalitní literatuře, ale tohle byla vážně, vážně hrůza), že sloh, kterým je kniha napsaná, by podle mě neobstál ani na druhém stupni základní školy - budiž, ale že na jedné straně knihy je postava několikrát pojmenovaná Karla a na další straně ta samá osoba, opět několikrát, Klára? To mě přivedlo na myšlenku, že je kniha možná vážně tak mizerná, že si ji po sobě autorka nechtěla přečíst a pracovníci nakladatelství ji jen zběžně prolistovali. O tom, že by se snad jednalo o erotický román nemůže být ani řeč. Nečetla jsem 50 odstínů... protože mi styl psaní přišel nekvalitní a hlavní hrdinka mi i z vyprávění lezla na nervy, ale teď si říkám, že jsem měla zkusit vydržet více než pár náhodně vybraných stránek, protože TAKHLE příšerné by to určitě nebylo.

luciefeix
22.06.2013

zajimava kniha ktera rychle utika :)