Do sucha i nepohody

Do sucha i nepohody https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90290/do-sucha-i-nepohody-90290.jpg 3 5 2

Christine Brightonová se rozhodne věnovat svůj volný čas přestavbě opuštěných domů a jejich úpravě k bydlení méně solventních mladých rodin. Jejím jediným odborným spolupracovníkem je Medvěd Malone. Protože Christine touží něčeho v životě dosáhnout, nemíní podlehnout přitažlivosti tmavovlasého pracanta a ohrozit tak svou kariéru. Ovšem člověk míní a láska mění... S Medvědem Malonem jste se mohli seznámit už v LOVE STORY č. 102 "Zakázané ovoce".... celý text

Erinien
15.10.2019 odpad!

Tak něco tak slabého už jsem dlouho nečetla. V podstatě to bylo tak hrozné až mi to přišlo bizárdně zábavné to dočíst do konce. A stálo to za to, protože jsem se dočetla až k větě : Na důkaz se přisál na její ústa. Podle mě, za to z části může překlad. Představila jsem si málo placenou překladatelku, která s otevřenou lahví vína pracuje do ranních hodin, aby mohla text ráno odevzat do tisku a nekonzistentnost překladu a neočekávané slovní obraty pak ruší při čtení. A pak ten zbytek - zmatené texty, často jsem si nebyla jistá, kdo promluvil, v čí hlavě se zrovna nacházíme a ty divné dialogy.

Layss
22.02.2012 3 z 5

Je to o projektu na pomoc lidem, kteří nemají kde bydlet. Zapojuje se do něj hodně nezkušených lidí a ti zkušenější nejsou nadšení z amatérů, které mají k dispozici.. Jde o to zasloužit si respekt..

Lori Copeland
americká
2000  60%Drobečky z perníku
1997  80%Zakázané ovocie
2000  73%Sladký psí život
1994  84%A prečo nie...
1998  56%Do sucha i nepohody

Kniha Do sucha i nepohody je v