Do boje s růžencem aneb Jak se porazit a přitom vyhrát

Do boje s růžencem aneb Jak se porazit a přitom vyhrát https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351386/bmid_do-boje-s-ruzencem-aneb-jak-se-pora-grx-351386.jpeg 5 8 3

Příručka o tom, jak využít růženec v boji o svoji duši, v boji se svými slabostmi a zlozvyky. U každého tajemství růžence se rozjímá nad jednou lidskou slabostí a nedokonalostí.

Duchovní literatura Náboženství Literatura naučná
Vydáno: , IN

Do boje s růžencem aneb Jak se porazit a přitom vyhrát , 2017

Starmoon
31.07.2023 5 z 5

Ruženec a.k.a. bojová hra? O.k.

Pre mňa je to však viac ako o nápade (mimochodom, ten je trochu hardcore aj na tínedžerov, myslím si). Pre mňa je to o krásnych úvahách. Niektoré boli pomyselnou "fackou", iné niečím ako spovedným zrkadlom, ďalšie pohladením, ešte ďalšie výstižným pomenovaním toho, čo sama cítim a vnímam, len som pre to nemala slová. Kvôli tým úvahám si kniha získala moje nadšenie a päť hviezdičiek; a veľmi rada ju niekedy a niektorým odporučím i darujem.

Jana512
15.12.2017 5 z 5

Autor podává nově rozjímání nad růžencem. Je mladý, a tak se odráží v jeho rozjímání snaha vést nás v proměně špatných vlastností ke ctnostem. Úrovně získávání ctností připomíná získáváni vyšších kvalit jako v PC hrách. Tak může napomoci oblibě modlitby růžence mladým lidem.

Cinik
09.08.2017 4 z 5

Největší vadou knihy je to, že je v ní užit kontroverzní "modernizovaný růženec", zahrnující i Janem Pavlem II. přidaná tajemství světla, před nímž dává mnoho katolíků (včetně mne) z celé řady dobrých důvodů přednost tradiční formě. Pominu-li tento (z mého pohledu poměrně zásadní) nedostatek, jde o velmi podařené dílko.

křesťanství

Štěpán Smolen
česká, 1983
2016  91%Buď, kde jsi
2018  91%Cesta na Západ. Po stopách ochočeného Boha
2020  95%Cikánský evangelia
2017  93%Sehnsucht: Úvod k romantické touze
2017  93%Do boje s růžencem aneb Jak se porazit a přitom vyhrát

Kniha Do boje s růžencem aneb Jak se porazit a přitom vyhrát je v