Dneska jsem vyšla z domu!

Dneska jsem vyšla z domu! https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449007/bmid_dneska-jsem-vysla-z-domu-zNJ-449007.jpg 4 204 43

Komiksové stripy o introvertech, knihomolech, mileniálech, zkrátka o těch, kdo odmítají dospět, protože dospěláckej svět je tak trochu ošklivej... Tahle knížka je o strastech mileniálského života, o škole, stresu a tunách nezdravého jídla. Ale taky o holení nohou a udržování zdravého sebevědomí. Perfektně ilustruje častý rozdíl mezi očekáváním a realitou a je ideálním dárkem pro mladou holku a vlastně kohokoli, kdo by mohl potřebovat trochu legrace a pošťouchnutí, aby dneska vyšel z domu.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

I Left The House Today! , 2020

Karolin77
10.05.2021 3 z 5

Milé odpočinkové a místy vtipné čtení.
V nějakých scénkách jsem se viděla v některých ne,ale tak to budeme mít všichni. Bohužel jsem ne všechny scénky pochopila a knížka mi nepřišla tak vtipná jak jsem doufala.
Takové slabší odpočinkové čtení na pár minut.
3*/5*

Nevím proč, ale moc mi nesedí komiksy bez příběhu jen takové scénky mi asi ke čtení nestačí. :/

Fortuna7
14.04.2021 4 z 5

Tento komiks je příjemná oddechovka, která pobaví. V některých stripech jsem se opravdu hodně našla a smála jsem se u nich. Myslím, že ke komiksu se ještě někdy vrátím:-)
Ještě ke konci bych chtěla pochválit autorčinu kresbu, ta se mi strašně moc líbila❤
Doporučuji na zpříjemnění nálady.

muchomurka
13.04.2021 3 z 5

Některé stripy byly velmi výstižné, některé jsem nepochopila. Knížka akorát pro chvíli, kdy máte pár minut času a potřebujete ho něčím vyplnit.
Ubulená hromádka je však lepší.

baru_lienka
04.03.2021 3 z 5

▶ Komiks na 20 minut k odpolednímu kafíčku. Každý si určitě najde pár stripů, které ho pobaví a osloví. Osobně mi stačí autorku sledovat na IG, pro jejího fanouška to ale může být ideální dárek.

Bad-wolf
17.02.2021 5 z 5

Pokud hledáte něco pro pobavení, co vám nezabere mnoho času, rozhodně doporučuji tento komiks. Pro zasmání ideální. Možná budete překvapeni, v kolika situacích se najdete. Já tedy překvapena byla.

JointlieKat94
14.02.2021 5 z 5

Tyhle "komiksy" prostě nejde nemilovat! :)

Na tuhle holčinu jsem narazila na Ig, sledovala ji a pak jsem zjistila, že má i dvě knihy- ale pouze jednu v Čj. Hned jsem objednala. :)

Miluju tyhle introvertní obrázky ze života, jako by to bylo o mně. Taky bych nejradši byla stále zahrabaná doma v dekách, nejlépe s knihou v ruce a s čajem v druhé. Taky mám stejný problém s vlasy. S malováním je to podobné.

Moc se mi to líbí a ráda bych jednou malovala podobně, ale já mám spíš problém s časem.. :)

blackoutzuzi
04.02.2021 4 z 5

4,5 hvězdičky
Ideální komiks pro všechny knihomoly a introverty - zaručuji vám, že se v mnoha situacích najdete a děsně se u toho pobavíte :) Já se u některých stripů pěkně nasmála. Geniální, moc doporučuji na odreagování.

bagel
30.12.2020 3 z 5

Slabší než předešlé podobné knihy a ani kresba se mi moc nelíbila.

Libris_Na_Ex
19.12.2020 3 z 5

Uhm, není to pro mě.
Jsou tam komiksy, u kterých jsem se i zasmála, ale rozhodně menšina.
Oproti komiksu Dospělost je mýtus (který je za mě mnohem lepší) se tu řeší kudrnaté vlasy, ofina, účesy, oblečení a líčení, což jsou věci, které se mě moc netýkají, ale jsou určitě lidi, kteří se v tom najdou.

Ditules
15.12.2020 4 z 5

Vtipné a přesné. :) V mnoha stripech se vidím.

bara-z5649
12.12.2020 4 z 5

Vtipné denní situace většinu introvertů. Je to vtipné a oddechové čtení.

Tereziee
30.11.2020 5 z 5

Parádní a trefná jednohubka :)

elenai
16.11.2020 5 z 5

Já si nemůžu pomoct, ale musela jsem se řehtat jako kůň. Manžel jen obracel oči v sloup, ale když jsem mu ukázala, proč se směju jak kobyla, začal taky.

Mně tento druh knih strašně pomáhá být nad věcí, dělat si srandu ze sebe sama a nebrat se tedy tak vážně a být v pohodě z toho, že jsem v některých ohledech děcko i po třicítce. A teď, když tohle píšu, mám po ruce kusancec čokolády, na sobě podprsenku ala prsafuč, vytahanej svetr a legíny a je mi blaze.

schedy
12.11.2020 5 z 5

Místy to byl komiks z mého života, hodně jsem se smála, místy přímo řehtala. Doporučuju všem introvertkám. ;)
Za mě výtvarně mnohem lepší než Sarah Anderson, obsahově tak stejně dobré. Přidávám Cassandru Calin do svých oblíbených introvertních komiksů k Debbie Tung.

Adél784
04.11.2020 5 z 5

Bylo to úžasné čtení, přišlo mi, jako kdyby to byl komiks z mého života:)))
U některých situaci jsem se fakt smála:)
Hooodne jsem lepikovala a budu se k této úžasné knížce pravidelně vracet:)
5/5
Doporučuji všem, kteří mají rádi komiks Introvertka v hlučném světě nebo Dospělost je mýtus:)

Akléda_
01.11.2020 3 z 5

Doufala jsem, že knížka bude podobná mojí oblíbené Sarah Anderson nebo Debbie Tung, tohle na to ale bohužel nemělo. Sice jsem lepíkovala, ale nesmála jsem se nahlas a celkově jsem se v tom tolik neviděla. Líbil se mi styl ilustrací a zpracování knížky, ale tolik mě to neoslovilo. Já asi zůstanu u svých výše zmíněných oblíbenkyň :)

Damonka12
28.10.2020 3 z 5

3,5 určitě existují lepší komiksy, ale na odreagování super.

Kolombus
22.10.2020 5 z 5

Zábavné situácie v ktorých sa nájde asi kazdy. Je to skvele a zábavné listovanie. Urcite sa zasmejete, avšak Debbie Tung a jej introvertka je mi bližšia. Ti však nemení nič na tom zábavnosti tejto knihy ????

Coucouha
10.10.2020 3 z 5

Bylo to super, fakt jsem se bavila! ...ale pořád u mně vede Deborah Tung :)

knihomolka239
05.10.2020

Vzpomínáte na komiksy Dospělost je mýtus nebo třeba Ze života knihomolky? Tak tu máme další! Tentokrát se jedná o komiks od Cassandry Calin, kterou můžete znát z instagramu jako @cassandracalin a její obrázky a stripy jsou zkrátka boží!

V knize nám přináší typicky knihomolské a introvertské situace, které známe asi všichni. Navíc nechybí spousta narážek na Harryho Pottera a další. Jsem si proto naprosto jistá, že se v knize najdete. Jak je řečeno už v anotaci, skvěle ilustruje rozdíl mezi očekáváním a realitou a je skvělým dárkem téměř pro každého knihomola nebo i introverta.

Osobně mi kniha připadá srovnatelná s komiksy od Sarah Andersen (Dospělost je mýtus, Ubulená hromádka štěstí atd.). Některé stránky byly slabší, u jiných jsem se nahlas smála já i moje mamka, která si chtěla knihu prolistovat hned po tom, co mi přišla. O tom, že to neskončilo jen u prolistování a nakonec ji "přečetla" celou, snad ani nemusím psát.

Když si otevřete stránky Albatros Media, kterému tímto děkuji za poskytnutí komiksu k recenzi, najdete tam šest stran, které si můžete prohlédnout.

komiksy introvert knihožrouti

Autorovy knížky

Cassandra Calin
rumunská, 1994
2020  84%Dneska jsem vyšla z domu!

Kniha Dneska jsem vyšla z domu! je v