Dnes večer budem nad tebou bdieť

Dnes večer budem nad tebou bdieť https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103009/bmid_dnes-vecer-budem-nad-tebou-bdiet-44L-103009.jpg 4 66 13

Dojemný príbeh muža, čo dostal nezvyčajnú príležitosť odčiniť svoj hriešny život, je zaujímavou kombináciou napätia a hľadania ľudského šťastia v sugestívnej vianočnej atmosfére amerického veľkomesta. Keď sa štyridsaťšesťročný Sterling Brooks zázračnou zhodou okolností ocitne na Manhattane a natrafí na klzisku na malú smutnú Marissu, je postavený pred dvojitú úlohu. Nestačí zachrániť životy jej najbližších, odhodlaných napriek hrozbe smrti svedčiť proti úkladnému zločinu. Aj pri svojich nezvyčajných schopnostiach musí pozbierať všetok um, aby ukázal osamelým ľudským srdciam svetielko nádeje, sľubujúce odpustenie a lásku.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

He Sees You When You’re Sleeping , 2001

čef
24.01.2023 4 z 5

Vánoční selanka o tom, jak mohou duše čekající na cestu do ráje pomoci roztomilým smrtelníkům. Rodiče té roztomilé dívenky se nechtěně dostali do hledáčku děsných mafiánům a musejí prchat. Tato delší povídka končí právě ve vánočním čase a ani jedno oko nezůstane suché. Raději také počkejte na Štědrý večer, než se do tohoto krátkého dílka pustíte.

Zlatinka.Emilly
04.02.2021 5 z 5

Kniha byla pěkná, jen si myslím, že konec byl trochu odbytý. Prostě "je" posadíme do letadla a máme je z krku. A kdo bude pykat za to, co provedli? Jak k tomu přijde chudák Charlie? Kdo mu nahradí ztrátu vypálených skladů? Vím, že v knize šlo o úplně něco jiného, ale já ráda dotahuji do konce i maličkosti.

pegasek
23.08.2019 5 z 5

Je to druha kniha ,kterou jsem od teto spisovatelky precetla a musim priznat ,ze jsem ji cim dal vic uchvacena.Pribeh je takovy lehci,moc pekne se cte,je to takova pekna oddychovka ,ale rozhodne stoji za precteni

yvette3
21.08.2019 3 z 5

Oddechovka, ta hlavní postava, která potřebovala nápravu, byla sympatická.

Aneleh
28.11.2018 4 z 5

Taková pohádka pro dospělé. Na detektivku byl příběh poněkud dost jednoduchý, i když se dobře hodí do předvánočního času. Od Clarkové jsem však očekávala trochu něco jiného.

MisaK81
22.08.2018 3 z 5

Dobrá oddechovka na jeden až dva večery.

katerina0317
15.03.2018 4 z 5

Oddychová nenáročná knížka na jeden až dva večery.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Čte se jedním dechem. Velmi napínavá a velmi čtivá.

motolka
29.08.2016 4 z 5

Knížka se mi líbila, ale četla jsem už lepší od M. Clark.

rtesarova88
03.12.2014 5 z 5

Cte se jednim dechem, o proti jinym kniham je to pekna oddychovka na zimni vecer :-)

Kubíííína
20.10.2014 5 z 5

Velice příjemné a opravdu někdy velice dojemné a napínavé vánoční čtení.

mautina7
18.05.2013 3 z 5

Dostala jsem jí k Vánocům asi před třemi roky, přečetla jsem jí a teď už si ani nevzpomenu, o čem byla.. Ale myslím, že nebyla nijak špatná... ale evidentně asi ani moc dobrá :D

Brockchen

Mary Higgins Clark
americká, 1927 - 2020
Carol Higgins Clark
americká, 1956 - 2023

Kniha Dnes večer budem nad tebou bdieť je v