Batman: Dlouhý Halloween: Kniha druhá

Batman: Dlouhý Halloween: Kniha druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66302/bmid_batman-dlouhy-halloween-kniha-druha-b6i-66302.jpg 4 98 6

Dlouhý Halloween série

< 2. díl

Už uplynula polovina roku a Sváteční vrah stále uniká. Jak policii, tak státnímu prokurátorovi Harvey Dentovi i Batmanovi. A před námi je ještě šest měsíců a nespočet svátků vhodných k vraždění.

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , BB art , Crew

Batman: The Long Halloween , 1998

Loxias
Loxias
29.03.2023 2 z 5

Kresba mi hodne nesedla. A hlavni pribeh vlastne taky ne. Vybijeni mafianu je v gothamu denni chleb a nejak me to nedokazalo vtahnout do atmosfery. Jedina zajimava vec pro me byla promena Denta, ale ten se mi zdal dost podivnej uz od zacatku a byl prvni kandidat na vinika, takze promena se vlastne nekonala. To, ze svatecni vrah beze stopy unika i kdyz se proti nemu obrati vsichni hrdinove gothamu je proste mimo a ten konec to je radsi bez komentare

Delphín
Delphín
18.05.2021 5 z 5

Po prvním grandiózním dílu přišlo druhé číslo, které případ se svátečním vrahem úspěšně dovedlo do konce! Jízda to opravdu byla do posledního dechu, od komiksu se neodtrhnete! Tento dvoudílný komiks je prostě fantastický počin. Skvělá kresba, kterou doplňuje též výborná práce s barvami a i Jeph Loeb zde jakožto scénárista čaruje!

KillHurt
KillHurt
06.05.2019 4 z 5

Pokračování se veze na stejné vlně jako první část. Gangsterka plná pomsty a hry o moc se střetává se světem superzlosynů. Ikonické postavy se střídají jak na běžícím pásu. Závěr je překvapivý, možná až moc.

lassse
lassse
13.07.2018 4 z 5

Vynikající pokračovaní první knihy. Do konce jsem netušil, kdo za vším stojí.

OldaB
OldaB
20.07.2015 5 z 5

Mrazivé finále a výborné zakončení v jednom.

Lazy
Lazy
02.02.2013 4 z 5

Kdyby ty dvě knihy byly po kupě, tak to má plný počet za mě. Jinak best komix, co se mi zatím dostal do ruky.

komiksy DC Comics Batman

Autoři knihy