Dlouhá noc

Po sedmnácti letech přijíždí Irene Stensonová domů, aby prošetřila smrt svých rodičů – a setká se s něčím mnohem děsivějším, než si uměla představit…

Investigativní reportérka Irene Stensonová nebyla ve svém rodišti Dunsley v Kalifornii od té příšerné noci, kdy našla oba své rodiče mrtvé na kuchyňské podlaze. Nyní po sedmnácti letech obdržela překvapující zprávu, která se možná týká jejich smrti – a je odhodlaná odhalit pravdu o tom, co se tu dávnou noc stalo.

Ubytována v místním rekreačním areálu se svěří pohlednému Lukeu Dannerovi – bývalému mariňákovi zvyklému udílet příkazy, které Irene odhodlaně ignoruje. Luke však vycítí pod jejím sebevědomým zevnějškem strach – a neubrání se nutkání ji chránit. Kromě toho ho pohání vlastní vášeň, a zatímco se společně řítí do nebezpečí, podstupují větší riziko, než kterýkoli z nich očekával…

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248955/dlouha-noc-cr0-248955.jpg 4.264
Vydáno:, Baronet

All Night Long (2005)

Počet stran:328
Jazyk vydání:český
Překlad:Zdeňka Zvěřinová
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-269-0183-9

Kniha Dlouhá noc

TaLu
02.08.2018

Rozhodně jedna z těch lepších romantických knih s detektivní zápletkou, jež autorka napsala. Hlavní postavy románu jsou sympatické jak svým chováním, tak bojem s minulostí, se kterou se musí vyrovnat. Příjemně plynoucí kniha bez hluchých míst, plná zvratů a různých charakterů. Letní čtení.

helenkan
10.03.2018

Skvělá romantická detektivka. Taky jsem jí nedokázala odložit a to bylo ve dvě ráno.Ale stálo to za to. :-)

kacaaba
20.02.2018

Tak zase úžasná Quickovka, po dlouhé době se mi její novější kniha moc líbila. Romantika s detektivní zápletkou.

klarence
11.12.2017

Příjemný romaticko detektivní román.

alnahu
27.04.2017

Dobrý napínavý thriller i s trochou romantiky ,ve kterém Irene pátrá po smrti svých rodičů, vrací se do starých míst v této části je děj velmi napínavý, prožívala jsem strach s Iren.Za mě pěkné čtení.

Laf
16.10.2016

Tato kniha mě hodně bavila. Začala jsem ji číst jen ze zvědavosti, ale nakonec mě úplně vtáhla do děje a nebylo možné ji jen tak odložit z rukou. Skvěle napsaný děj s ještě lepšími zápletkami a zvraty a kde nechybí ani romantika. Každý si přijde na své. Můžu jen doporučit :)

angelbooks
11.09.2016

Tuhle knihu jsem kupovala mamce, která je milovnice A. Quick a, i když mám oblíbenější autorky, tato má v mém seznamu autorek románů také své místo.
Kniha měla všechno, co jsem hledala. Poutavý děj, romantiku, humor. Všechno jsem v ní našla a proto se myslím, že pokud by to šlo, dala bych této knize více hvězd.
Takto jí můžu dát 5hvězd + mé doporučení :). Nudit se rozhodně nebudete.

munka
10.05.2016

Knihu som začala čítať omylom, myslela som že ide o ďalší diel o ostrove Rainshadow. Neľutujem však, Dobre napísaná detektívka s romantickou zápletkou a prekvapivým koncom.

Jayne Ann Krentz

Amanda Quick (p)