Dlhá cesta nadol

Dlhá cesta nadol https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438441/bmid_dlha-cesta-nadol-DaR-438441.jpg 4 13 2

ŠESŤDESIAT SEKÚND. SEDEM POSCHODÍ. TRI PRAVIDLÁ. JEDNA ZBRAŇ. Willovho staršieho brata Shawna postrelili. A zabili. Smútok taký obrovský, že ho Will nedokáže opísať. Ale v ich štvrti platia PRAVIDLÁ. Č. 1: PLAČ Nerev. To je jedno prečo. Č. 2 : BONZOVANIE Nebonzuj. To je jedno prečo. Č. 3: POMSTA Pomsti sa. To je jedno za čo. Lenže náboje občas letia mimo. Strelec občas dostane toho nesprávneho. A vždy je tu aj niekto ďalší, kto je pripravený dodržať pravidlá.... celý text

Literatura světová Poezie Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Long Way Down , 2017

SCP
30.08.2023 3 z 5

Autor má potenciál, nicméně na začátku jde až moc vidět, že se snaží manipulovat se čtenářem, aby v něm vyvolal určité pocity. Popis gangů a život kolem je bravurní, nic není přikresleno či vynecháno. Ještě dlouho po přečtení si na něj člověk vzpomene, když potká někoho ve výtahu.

Stephaniee
10.03.2022 3 z 5

Tato kniha je opravdu jako jednohubka…má sice 300 stránek, ale je psána ve verších a na jedné stránce najdete někdy i jen 2 slova. Na to jak rychle se četla, ve mě bude ještě nějakou chvíli rezonovat. Zajímavý, netypických příběh.

americká literatura romány ve verších

Autorovy knížky

2020  74%Dlhá cesta nadol

Kniha Dlhá cesta nadol je v