Divoké dítě

Divoké dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45155/divoke-dite-45155.jpg 4 59 12

Bratři Sinclairovi série

1. díl

The Sinclair Brothers Series - 1. díl Abram Sinclair, milionář a ředitel prosperující přepravní společnosti, umírá. Jen těžko by uměl sám určit, který z jeho tří milovaných a schopných vnuků má zaujmout místo v čele společnosti. Proto volí zdánlivě nehorázné řešení - ředitelem se stane ten vnuk, kterého vybere Willa Kentová, mladá žena, s níž tráví několik posledních týdnů. Z nějakého důvodu se ten prohnaný starý muž rozhodl, že by se jeden z jeho tří vnuků měl s Willou oženit, a snaží se dosáhnout svého...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

The Man Must Marry , 2008

Jája92
21.11.2023 4 z 5

Knihu jsem četla o přestávkách v práci. Jedná se o odpočinkové čtení, kde klasicky už v podstatě víte od prvních kapitol, jak kniha skončí.
Willa se mi líbila netradičním povoláním i s jistou nálepkou smolařky. Sam byl klasický mužský hrdina z románů, jeho dva bratři dostali méně prostoru, ale to je celkem pochopitelné kvůli dalším dílům, které jak jsem z komentářů vyčetla nejspíš nebyly do češtiny přeloženy.
Přesto hvězdičku ubírám, protože ke konci knihy jsem se už u čtení poněkud nudila a také mě tam vadilo jisté téma.
Obsahuje samozřejmě jistá klišé, ale u takového typu čtení s tím počítám.

uminaa
17.08.2022 4 z 5

Tak ja som sa celkom pobavila a kniha sa mi páčila. Námet bolo gýčovito originálny. Willa si moje romantické srdiečko získala hneď na začiatku :) Čo sa týka chlapcov, tak mi je ľúto, že nie sú preložené aj ich príbehy :(

Ewe291
18.05.2022 2 z 5

To bolo co? Trocha sa bojim aj citat dalsie knihy od autorky. No ale zas by ma aj zaujimalo kde su knihy o dalsich bratoch?! Ale toto no neviem bolo to take chaoticke. Ano chaoticke je to spravne slovo, niekedy som sa stracala v deji akoby sa pisalo jedno a hned sa skocilo k inemu, aby na to nahodou autorka nezabudla. Potom to uz akosy stracalo zmysel a bola som uplne dopletena. Prislo mi to akoby sa dejova linka stratila. A neznasam ak viem, ze je knizna seria a dalsie diely su v nedohladne. No nic idem dat sancu este jednej knihe ale obavam sa co s toho bude

LilluLong
15.12.2021 4 z 5

Príbeh ma celkovo zaujal, co bol dôvod, ze som celu knihu prečítala napriek tomu, ze bolo velmi zdĺhavé a niektoré pasáže úplne zbytočne , za mna 3,5*

petraj30
20.07.2020 3 z 5

Vím, že Janet Chapman píše velmi poutavé příběhy a tenhle nebyl výjimkou. Bylo to moc pěkně a čtivě napsané. Jen pár hluchých míst.
Oba hrdinové se mi moc líbili. Willa byla sice neohrabaná smolařka, ale její trefné hlášky neměly chybu.
Škoda, že nebyly přeloženy i ostatní díly. Sice to na jedno přečetní stačilo, ale ráda bych se dozvěděla ještě o osudu dalších dvou bratrů.
Bylo to moc pěkné a velmi vtipně napsané. Kolikrát jsem se dusila smíchy, jen když se Willa vrátila domů, tak všechno jakoby upadlo do stereotypu, takže jsem se někdy trošku nudila, ale konec všechno zachránil. Rozhodně si přečtu i další knihy od autorky. Tato byla sice o něco málo slabší, ale splnila svůj účel

Evka3814
10.05.2019 5 z 5

Musím říct že je to moje další oblíbenkyně. Její knihy se čtou naprosto samy,je to odpočinkové čtení proložené vtipnymi hlášky:))) Willa mě fakt bavila,jenom sakra škoda PROČ není přeložen další díl:((((((

alekis
31.10.2018 1 z 5

Přečetla jsem (už podruhé) celou sérii Highlander včetně Nočního bojovníka, který k ní rovněž patří, a docela jsem si ji užila. Souhrnně bych jí dala 4, možná až 4,5*. Ale tohle nedám, soras, nebaví, nepřitahuje, odkládám, byla by to ztráta času.

havrmoni
11.02.2017 3 z 5

Oproti ostatnìm knihám této autorky je to slabé. Ani ta romantika nic moc. Hlavnì ženská postava nesympatická a ani Sam nic moc,nedostal prostor,byl takový jako vedlejšì produkt. Číst prvnì tohle asi bych se bála jìt do dalšìch knih,které byly mimochodem skvělé a postavy v nich sympatické. Tady je taky asi pokračovánì,kterého se nedočkáme. A možná by bylo hezčí.

rajen
22.06.2015 2 z 5

Klasická červená knihovna. Příběh se mi zdál velmi málo uvěřitelný, na můj vkus moc americké - bohatý muž, chudá žena.. Není to můj šálek kávy. Ale nutno říct, že je to napsáno velmi čtivě.

Moniks
26.02.2013 5 z 5

Poutavy příběh ač chvilku nesmyslný moc postav zbytečně,ale pak vše jak by jsme chtěli ......

danca044
18.12.2012 1 z 5

Opět mě kniha nezaujala. Nudný příběh a nesympatické postavy.

Chobotnicka
03.03.2012

Velice zajímavý a poutavý příběh

Janet Chapman
americká, 1956 - 2017