Svádění po texasku

Svádění po texasku https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82250/bmid_svadeni-po-texasku-IVK-82250.jpg 3 22 4

Synové Texasu série

< 4. díl

Divoká srdce série

0. díl

Když se Christina O'Reilly objevila na ranči Tonyho Callaway s řadou zvířat a hromadou otázek o své minulosti, chtěl se jí co nejrychleji zbavit. Tento osamělý kovboj neměl čas na velmi vzdálenou a podivínskou příbuznou. Ale jeden pohled do Christininých vášnivých zelených očí mu nedá zapomenout, že ženy znamenají jen potíže.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Temptation Texas Style , 1994

georginaa
20.09.2020 4 z 5

Tak u tohoto příběhu jsem se nasmála. Moc se mi líbil i neoblomný Tony, který přes veškeré úsilí se nezaplést s Christin stejně neodolá a bezhlavě se zamiluje. Opravdu pěkná tečka rodinné ságy.

havrmoni
10.09.2018 4 z 5

Opět pěkný příběh. Vztahy v rodině a hlavně vzah otec- syn tomto díle, to se mi moc líbilo. Hrdinka mi sice moc nesedla, ale epilog zase nejlepší.

PomněnkaPrvní
01.06.2015

Hodnotím zatím jako úplně nejlepší z dosud přeložených dílů série. Tony je sympaťák a Christina se svým logickým uvažováním a nezkušeností v citech nemá chybu. Čtení je moc vtipné, o což se starají tři Christininy zvířata, zejména mluvící špaček, který cituje bibli :)

maryzka
27.10.2012 2 z 5

Tohle byl taky nejlepší díl, který se dal číst.

harlekýnky

Kniha Svádění po texasku je v