Divoká kuchařka

Divoká kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322537/bmid_divoka-kucharka-dj6-322537.jpg 5 8 2

...vydej se s námi na cestu ke zdraví a vitalitě. Jsi srdečně vítán! 80 našich nejlepších receptů na 176 stránkách V kuchařce najdeš recepty na snídani, oběd i večeři včetně zákusků. Všechny recepty jsou dlouhodobě vyzkoušené a to i na našich dětech. Podrobný popis všech bylin Všem 19 bylinám jsme věnovali extra kapitolu, ve které najdeš místo výskytu, jak bylinu jistě poznáš a kdy se jaké části sbírají. Návody a obrázky Všechny recepty jsou s fotkou a přesným popisem postupu v systému "krok za krokem". Recepty Síly pro život Naše recepty jsou veganské a bez cukru. Většina z nich je bezlepkových a vitariánských. Extra tipy pro tvé zdraví V divoké kuchařce najdeš také soupis účinných látek pro cílené použití bylin pro tvé zdraví. Rychlá a snadná příprava Naše recepty vytvoříš snadno a rychle, i když jsi v kuchyni začátečník. Většinu receptů zvládneš i bez mnoha drahých kuchyňských strojů.... celý text

efka.saf
20.04.2021 5 z 5

Ja osobně jsem z knihy nadšená. Nečekala jsem to, ale jsem. Většinou se mi v kuchařkách líbí tak zetři recepty, kvůli kterým bych si knihu určitě nekoupila. Ale tady mě oslovila většina receptů. Jsem velkým fandou všeho zeleného, co mi planě roste v trávníku, ale se zpracováním zatím pokulhávám. Ano, ingredience se často opakují, ale jako základ super. Nikdo nám přece nezakazuje si recept upravit dle vlastnich chutí, k čemuž u mě určitě časem dojde. Líbí se mi i dvojstrana věnovaná každé bylince - jejím účinkům, popisu a místu, kde ji nejčastěji najdeme. Pro mě tedy velmi přínosná netradiční kuchařka.

Dorrinka
28.01.2018 2 z 5

Na knize velmi oceňuji nádherné ilustrace a krásně zpracovaný přebal. Co se týče receptů, čekala jsem mnohem více. Je hezké, že je téměř vše vitariánské a veganské, ale to podle mého názoru nemusí znamenat, že budou téměř všechny recepty na jedno kopyto a vše bude chutnat skoro stejně. Myslím, že o postupu "smíchejte s medem namažte na chleba" není nezbytně nutné popsat tolik stran.