Prázdniny u moře

Prázdniny u moře https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/2834/divky-v-sedlech-prazdniny-u-more-2834.jpg 4 46 3

Dívky v sedlech série

Školákům začíná týden prázdnin. Do stáje Bodláčí vrch přichází jezdit Alice, která tráví prázdniny u babičky. Je to dobrá jezdkyně, ale odmítá skákat i přes ty nejnižší překážky. Stefi s Lisou se rozhodnou ji přesvědčit, že se nemá čeho obávat. Carol odcestuje k příbuzným na Floridu. Je jí líto, že musí opustit svého koně Meteora, ale těší se na pestrý program, který pro ni rodina připravila.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Alpress

Saddle Club: Beach Ride , 1993

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásný, vtipný a zároveň i napínavý příběh o přátelství, co víc si přát. Vřele doporučuji!

denča1000
22.06.2016 5 z 5

Všechny díly Dívky v sedlech jsou nádherné a popisují zážitky od koní. Když jsem před 10 lety,jako 12 letá začínala jezdit na koních, zamilovala jsem si tyhle knihy. Nyní už jsem dost velká na to, abych si je četla znova, ale vím, že jsou to moc krásné příběhy a doporučuji si každé mladé jezdkyni celou sérii knih přečíst. Často jsou situace v knize dost nadsazené, ale naopak se z knih dá i spousty věcí přiučit. Kdo se rozhodne knihy přečíst není třeba číst od prvního dílu, neboť v každé knize jsou postavy a jejich charakteristika dobře popsána,takže každý pochopí o co jde a kdo je kdo. Přesto doporučuji začít číst od prvního dílu a nepřeskakovat, protože tak budete vědět, jak jde čas s dívkami v sedlech, jak stárnout, učí se novým věcem, zdokonalují se a zažívají stále nové zážitky. Věřím, že tyhle knihy chytnou každého, kdo si je přečte.

Linu
26.08.2013 5 z 5

Na tenhle díl si budu pamatovat. Každý, kdo jí četl ví proč.

prázdniny Florida

Bonnie Bryant
americká, 1943
2001  78%Kamarádky
2001  81%Láska ke koním
2001  82%Hříbě
2003  76%Stáj v ohrožení
2002  81%Nebezpečný terén

Kniha Prázdniny u moře je v