Sářiny trampoty

Sářiny trampoty https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30650/mid_sariny-trampoty-bLu-30650.jpg 4 12 4

Třináctiletá Sára má ve svém věku co dělat sama se sebou. Jako by toho nebylo málo, začnou se o ni přetahovat rodiče. Kamarádi ji lákají do jezdeckého oddílu. Sára se však koní bojí. V kritických okamžicích, kdy jako by se na ni hroutil celý svět, poznává cenu upřímného přátelství i lásky.

Zlatinka.Emilly
10.06.2021 5 z 5

Pokračující příběh Potřeštěné Dany, tentokráte se jedná o Daninu "tetu" Sáru. Sisovatelka ví, jak zasáhnout dívčí dušičku. Pěkné čtení.

Ann98
31.05.2018 5 z 5

Vcelku pěkný příběh třináctileté dívky, jejíž život se naprosto změní rozchodem rodičů. Ve chvílích, kdy se hlavní hrdince zdá, že celý život je jedna velká zrada, poznává sílu opravdového přátelství a lásky.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná a velice čtivá knížka. Byť o něco méně zajímavá a veselá, než ostatní autorčiny knížky. Přesto vřele doporučuji!

candy72
03.05.2016

Četla jsem Lenka, zlodějka koní i Potřeštěnou Dany a na tuhle se chystám. Líbilo se mi to, že knížky na sebe navazují, v části se i setkávají a já to mohu sledovat z různých pohledů, vidím, co si o známosti Danyiny mámy myslí Lenka, jak vidí Dany svoji nejlepší kamarádku a tak. Jsem zvědavá i na tenhle díl.