Dívky, 15: Absolutní šílenkyně

Dívky, 15: Absolutní šílenkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40848/divky-absolutni-silenkyne-40848.jpg 4 59 10

Zoe a Chloe série

Zoe a Chloe, nejlepší kamarádky, teď shání kluky, kteří s nimi půjdou na ples. Dá jim to hodně zabrat, prožijí spoustu zážitků ale nejde to tak hladce jak by si člověk představoval.

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Zoe and Chloe: On the Prowl 1

Liduka
04.10.2022 4 z 5

Docela se mi to líbilo, mockrát jsem se nasmála a holky byly fakt šílené. Určitě si přečtu další díl, abych zjistila jestli někoho nakonec uloví nebo ne ;-)

jsemknihomolka
23.03.2021 3 z 5

Knížka dokázala rozesmát , doporučuji .

Barca055
31.08.2019 4 z 5

Tak u téhle knihy jsem se fakt nasmála :)

Děj je super napsaný a lidi v mém věku určitě tato kniha bude bavit. Je to taková oddechovka, ale určitě neurazí.
Jednu hvězdičku jsem strhla, protože v nějakých částech jsem se ztrácela a trochu i nudila, ale jinak je kniha super!!

Sabka123
12.08.2015 5 z 5

Super! Úžasná! No, prostě skvělá! Už jsem četla pár knih od Sue Limb, ale tahle se mi zdála úplně nejlepší! Po přečtení sérii knih o Georgie Nicolsonové jsem myslela, že už si tak vtipnou knihu nikdy nepřečtu. Omyl! Tahle kniha mě už od začátku dokázala rozesmát a moje nadšení pokračovalo až do konce knihy. Vůbec jsem se u knihy nenudila, naopak jsem ráda, že jsem si přečetla zase tak skvělou a vtipnou knihu.

poiuztrewq123
16.02.2014

Ahoj lidi můžu poprosit neví někdo jak jdou za sebou všechny díly této série

PriMula
28.10.2013 5 z 5

Pokud jste začali číst tento díl, série "Zoe a Chloe" si vás chytne a už nepustí! :D Miluji tyto knihy které se čtou samy a rozesmějí vás! :)

Tesuinka
15.06.2013 5 z 5

Tahle knížka je vážně super! :) Nepřestávala jsem se u ní smát.

MagdalenaHalow
13.04.2013 4 z 5

Některé pasáže mě vážně pobavily. Oddechová knížka, ale líbila se mi :)

johisa
18.06.2012 5 z 5

Naprosto bezvadná, úžasně vtipná a bezkonkurenční, No prostě stojí za přečtení!!!

h.anuli.k
11.04.2012 4 z 5

Tohle mě už tolik nenadchlo jako Dívka 15,.... Ale jinak taky super čtení.