Dívka ze země Venku 6

Dívka ze země Venku 6 https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497355/bmid_divka-ze-zeme-venku-6-tcf-497355.png 4 80 6

Dívka ze země Venku série

Kvůli vojákům, kteří je pronásledují, opustili Šiva a pan učitel svůj dům a vydali se na cestu do vzdálenějších krajů. Doufali, že se zde skryjí, ale osud k nim nebyl tak milostivý. Prokletí vojáci… Plány lidí ze země Uvnitř… a dokonce i samotný učitel. Záhady, které dvojici obklopují, se pomalu dostávají na světlo…. Příběh dvou, dívky a bytosti, chycených v hluboké průrvě, která odděluje noc a den…... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Gate

とつくにの少女 6 , 2018

puczmeloun
15.11.2023 3 z 5

Už to ani nepředstírá, že by se měly dít nějaké větší zvraty, nebo že bychom se měli dočkat zásadních odhalení. V poklidu se usidlujeme na novém místě, dochází k různorodému dumání, setkáním, ujasňování informací o tomto světě, vzpomínání (či domýšlení) na dřívější život pana učitele. Vše si plyne pomalým tempem, které spíše přináší při čtení poklid. Závěrečné stránky ale ukazují, že v příštím díle bychom se zase mohli rozjet rychlejším tempem...

Guarnere
15.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Děj opět zvolnil, informací také moc nepřibylo, nikdo si vlastně není ničím jistý. Ale moc se mi líbila scéna, kdy jdou vojáci k domu, pan učitel se připravuje se sekerou, ale nakonec to všechno dopadne úplně jinak.

foxi_ii
05.03.2023 5 z 5

Tenhle příběh si mě opravdu získal a jsem ráda, že jsem si počkala až vyjde více dílů a já budu moci čist další díl hned po předchozím! :)
Šiva je skvělá malá holčička a pan učitel.. no myslím, že tam bude ještě co objevovat.
Doufám, že se pak děj i trochu posune v rámci let a my se dozvíme o postavách ještě více.
PS: tahle obálka je pro mě zatím nejkrásnější ze všech, asi ty podzimní barvy, to je totiž moje :))

Lka
05.03.2023 3 z 5

Stále pokračuji ve čtení této série. Něco málo je vždy v každém díle odhaleno.

fvalek
11.01.2023 3 z 5

Já nějak nevím, jsme v půlce dosavadní série a zatím se kromě malé honičky se strážemi prakticky nic nestalo. Nějaký král nebo kdo to je, který řídí zemi Uvnitř a bude asi hlavní hybnou silou proti učiteli, se vždy ukáže na jedné stránce a zase zmizí. Celé to postrádá hlubší zápletku, která tam sice je, ale stále ještě nebyla nijak definovaná, což už začíná být zoufalé. Ono to je miloučké, prostě malá kráska a zvíře, ale ta idylická zápletka nevydrží věčně, ani když se lehce dokoření smutkem po tetičce a útěkem před zlými proklatci. Pořád mě to baví číst, pořád to zvládám, hlavně díky opravdu rychlému plynutí čtení, kdy mám každý díl přečtený zhruba za půl hodiny, ale prostě to pro mě nějak ztrácí dech. Chci v tom už konečně nějaké odhalení, nějakou hloubku...

Sybelle
24.10.2022 3 z 5

Další díl v sérii nezklamal. Některé otázky a náznaky z předchozích dílů jsou zde vysvětleny. Děj nemá hluché místo. Jen je škoda, že člověk musí počkat měsíc na další díl.