Dívka v zrcadle

Dívka v zrcadle https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482930/bmid_divka-v-zrcadle-NLt-482930.jpg 4 29 8

Iris a Summer jsou dvojčata nerozeznatelná na pohled, ale povahově naprosto rozdílná. Cynická právnička Iris je v neustálém stínu své bezelstné sestry, která žije ve šťastném manželství. Když se Iris její vztah rozpadne, naplánují spolu sestry výlet na jachtě. Ten se ovšem promění ve zvrhlou hru o identitu a nemalé dědictví, které jim zanechal zesnulý otec.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Alpress

The Girl in the Mirror , 2020

SmisekIvuska
04.03.2024 3 z 5

Tady jde vidět, jak různí jsou lidé - jednomu knížka připadá super, druhému průměr. Dočetla jsem, ale nijak zvlášť mě to nebralo. Knížka je asi fajn, ale musíte na to být naladěni :-)

tess.de.veles
26.11.2023 5 z 5

Tak takhle nejak si predstavuju psycho thriller...
Super...

Hvězdinka
17.11.2023 4 z 5

Tak to byla skvělá jízda. Peníze neznají bratra, tady teda sestru. Závěr plný zvratů a poslední věty už jen čtete s otevřenou pusou. Tady v podstatě plán vyšel a zlo zůstalo nepotrestáno. Snad na dotyčné jednou dojde... Doporučuji.

Danago
19.08.2023 5 z 5

Od knihy jsem moc nečekala, ale velmi příjemně mě překvapila. Jedná se opravdu o thriller, který možná více zaujme ženy. Chce to trochu trpělivosti, na začátku příběhu, ale čtěte opravdu pozorně, každá informace je důležitá.
Originální , velice dobře a logicky vymyšlená zápletka, překvapivý závěr. Toto se opravdu povedlo. Přečteno jedním dechem, ale opravdu je třeba na čtení myslet.

perpe2a
12.08.2022 4 z 5

Moc dobrý psychothriller

kusma
23.04.2022 4 z 5

Kniha mi byla doporučena, ze začátku mi ale chvilku trvalo, než jsem se začetla. Nakonec zajímavý příběh, který zapůsobí.
Nepíšu to teď jako kritiku knihy, spíš asi naopak, ale je mi po přečtení knihy z příběhu trošku špatně.

archivářka115
11.04.2022 3 z 5

Knížka není úžasná, ale dá se celkem rychle přečíst. Hlavně ke konci dochází ke zvratu. Konec byl pro mě šok.

L.Helena
01.02.2022 4 z 5

Knížku jsem přečetla prakticky na jeden zátah, je napínavá, hodně dobře se čte. Některé detaily sice trošku pokulhávají, ale celkově je zápletka dobře promyšlená, není nouze o zvraty, zajímavé prostředí... Na to, že jde o autorčinu prvotinu, tak se docela povedla.

dědictví dvojčata sestry thrillery pro ženy

Autorovy knížky

Rose Carlyle
novozélandská
2021  75%Dívka v zrcadle

Kniha Dívka v zrcadle je v