Dívka v ledu ekniha

Její pootevřené rty jako by se chystaly promluvit. Její mrtvé tělo zamrzlé v ledu... A není jediná. Poté co je v parku v jižním Lon­dýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Foste­rová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně. Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vy­šetřování, a mrtvými imigrant­kami? Jaké tem­né tajemství dívka v ledu skrývala? Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéf­inspektora Fosterové skončil ka­tastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojo­vat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. Dopadne ho dříve, než udeří znovu? „Dívka v ledu je přesně ten typ knihy, kterou neodložíte, dokud nedočtete poslední stránku.“ * „Napínavý a strhující thriller, s dokonale vykreslenými postavami a překvapivým koncem. Okamžitě potřebuji druhý díl!“ „Fascinující thriller s velmi sympatickou vyšetřovatelkou. Jednoduše perfektní.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/320331/divka-v-ledu-c5s-320331.png 4.32993

Inspektorka Erika Fosterová (1.)

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno: (ekniha), Cosmopolis

The Girl in the Ice (2016)

Kniha Dívka v ledu

olejnice
včera

Prvni knizka tohoto autora - precteno na jeden zatah - super, napinave, ctive, tesim se na dalsi !

Hugomil
včera

Velmi srozumitelně napsaná kniha, která se četla sama a s lehkostí. Příběh nekomplikovaný a přesto zajímavý. První seznámení s inspektorkou Erikou Fosterovou dopadlo nadmíru dobře a já se těším na její další případ...

majáček
včera

Do knihy jsem se nemohla vůbec začíst. Čtená asi v nesprávný čas.

lenkavildomcova
včera

Přečteno jedním dechem. Po dlouhé době zase skvělá kniha. Autor píše velmi čtivě. Jdu vyhledat další knihy.

Dany58
včera

Přečteno za dva dny. Dost dobré. Rozhodně lepší než Nesbo se svým věčně ožralým detektivem, který všechno vyřeší.

vaci.nka
včera

Čtivá kniha, která mě připoutala ke svým stránkám, tak, že jsem jí přečetla zhruba za dva dny. Přesto jsem lehce zklamaná, zážitek pro mě srovnatelný se sledováním kriminálky v tv. Všechno bylo moc přímočaré, žádné nevysvětlitelné zápletky. Stále jsem čekala kdy to příjde, nějaký šok, něco, co by mi zamotalo hlavu . . . A ono to nepřišlo. Každopádně kdo má rád klasické kriminální příběhy na své si určitě přijde.

HCkolabuje2

príšerný preklad a pre mňa nečitateľná kniha. Jedna hviezdička za meno britského autora

prezident68

veľmi dobrá kniha, zaujímavá, je to od autora druhá kniha ktorú mám prečitanu, určite siahnem aj po jeho ďalších.