Dívka, skoro 16: Šílené utrpení

Dívka, skoro 16: Šílené utrpení https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4907/divka-skoro-4907.jpg 4 97 9

Jess Jordanová série

Jess má konečně kluka – a před sebou prázdniny, které hodlá strávit jen a jen s ním. Maminka jí ovšem udělá čáru přes rozpočet, když oznámí, že pozítří odjíždí na rodinou dovolenou. Společně s babičkou (a urnou se zpopelněným dědečkem) podniknou okružní jízdu po památkách a pak se zastaví na pár dní u Jessina tatínka. Za normálních okolností by Jess skákala radostí – navštívit tátu v jeho domě u moře si přeje už dávno – ale proč s tím máma musela přijít zrovna teď? Jess je naprosto zoufalá a vůbec si neumí představit, jak tyhle prázdniny přežije. Ale žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří, a Jess nakonec čeká nejedno báječné překvapení.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Girl nearly 16, absolute torture , 2005

Lolaniky
28.09.2015

další super knížka..

Schwestrn
30.06.2015 2 z 5

Nechápeme, proč autorka píše o ,,světě teenagerů'', když mu nějak vůbec nerozumí. Ani její humor nás moc nenadchl, ale jako oddechovka to jde.

Sabka123
11.10.2014 5 z 5

Úžasná a vtipná kniha!

Klaris 99
14.03.2014 2 z 5

Ach jo. V prvním díle jsem obdivovala autorčin smysl pro humor, který se tady už neobjevoval tak často.
Jess mi s tím jejím žárlením lezla krkem, ale někdy to byly tak naivní představy, že jsem se musela pousmát. Nejlepší z celé knihy byl Fred a jeho esemesky, u kterých jsem se fakt od srdce zasmála, ale to bylo tak všechno.
Velká chvála patří autorce, protože dokáže vytvořit knihu o ničem a je to tak čtivé, že mě nutí číst s baterkou pod peřinou a opravdu nevím čím to je, ale taky mám chut docela do dalších dílů i když mě to překvapuje. Styl psaní je prostě skvělý a kdyby autorka měla nějaké dobré téma, tak je kniha určitě alespon na 4 hvězdičky.:D

poiuztrewq123
16.02.2014

Ahoj lidi můžu poprosit neví někdo jak jdou za sebou všechny díly této série

johisa
18.06.2012 5 z 5

Naprosto bezvadná, úžasně vtipná a bezkonkurenční, No prostě stojí za přečtení!!!

DarkFireflies
10.06.2012 4 z 5

Pokračování neztratilo nic z toho, co měl první díl. Autorčin humor je nesmrtelný.
Příjemné letní čtení a to bezpochyby! :)

h.anuli.k
11.04.2012 5 z 5

Já mám prostě ráda tuhle sérii a naprosto doporučuju!

Sára.V
06.01.2012 5 z 5

Další z úžasných knih autorky Sue Limb.Úžasné pokračování naplněné vším co má správná kniha mít

Sue Limb
britská, 1946