Dívka se psem

od:


KoupitKoupit eknihu

Manella, kterou strýc hodlá proti její vůli provdat, opustí v sedle milovaného Herona a s věrným Flashem v patách za svítání rodné sídlo. Po několika hodinách dorazí do malé vesničky, kde přijme místo kuchařky na zámku markýze z Buckingdonu. Netuší, jaké dobrodružství na ni čeká.

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/171502/divka-se-psem-171502.jpg 3.85
Orig. název:

A DOG, A HORSE AND A HEART (1988)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ivo Železný
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
reader.007
23.11.2015

Manella je fakt smolařka... Nejdřív jí vyumírají všichni milovaní a když už jí nezbyde nic než hafan a oblíbený hřebec, dostaví se jako dědic a poručník hrabivý strýc, který pouze kalkuluje, co by se dalo ještě zpeněžit. A pak jeho zrak padne i na Manellu. Ta si to ovšem nedá líbit, odmítne být jen líhní pro nějakého potomkůchtivého hraběte a vezme roha.
Naštěstí se jí podaří zúročit i francouzské geny a kulinářského génia, její osudový muž bitvu u Waterloo šťastně přežil a tak už nezbývá než aby mu ještě docvaklo, že někdo tak skvělý jako jeho nová kuchařka nemůže patřit k nějakému obyčejnému plebs pod schody.

modranka
27.01.2014

Rozkošný príbeh mladej slečny, ktorá po smrti svojho otca, grófa, sa stala rukojemníčkou vlastného strýka, ktorý chcel jej vynúteným sobášom prísť k peniazom. Dievča uteká z domu so psom a koňom, zamestná sa na zámku ako kuchárka. Tam sa zoznamuje s mladým grófom... viete ako to chodí... láska ide cez žalúdok a v tomto prípade pôjde nielen o lásku ale aj o život.
Taká rozprávka pre veľké slečny. Alebo "mydlový" román. Ale celkom dobre som si oddýchla.