Dívka s havraními křídly

Dívka s havraními křídly https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360365/mid_divka-s-havranimi-kridly-ZPS-360365.png 4 125 32

Miriam je dívka, která si uchovala kontakt s duchovním světem. Vidí do sebe i ostatních a bravurně využívá svoji mysl tak, aby ona sloužila jí, a ne naopak. V této knize vás nechá nakouknout do svého vnitřního světa i do zkušeností z běžného života. Nedávno se totiž z Prahy přestěhovala do malého města. Mezi novými spolužáky je i jeden, který ji nemá v oblibě a dává jí to dost okatě najevo... Kniha je jedinečná v tom, že přináší duchovnost, která patří do našeho českého prostředí. Je poutavě vyprávěná a čtenáře vezme díky „obyčejnému příběhu“ do sfér, o kterých se moc nemluví, ale přitom zásadně ovlivňují naše prožívání. Poukazuje na souvislosti (například na to, jak si vybíráme rodiče, co se děje po smrti atd.), které nejsou obecně známé, ale jejichž znalost přináší úlevu.... celý text

verushka19
31.03.2019 2 z 5

Kniha je moc hezky napsaná. Ale mě bohužel tento styl nesedl. Moc mě nebavila.

Bublinka78
10.02.2019 5 z 5

Půvabná kniha, určená trochu starším dětem, případně dospělým. Kniha ukazuje, jak pracovat s vlastním vědomím, nabízí řadu meditačních praktik.

Blanchidlo
02.08.2018 5 z 5

Nádherný, léčivý příběh, překrásné ilustrace a hladivý, hebký papír. Přečteno jedním (zatajeným) dechem a vím,že ji budu číst znovu. Tentokrát beze spěchu a v poklidu,abych si vše mohla prožít a popřemýšlet si. Tahle kniha hladí :-)

Varvara
16.06.2018 5 z 5

Kniha mě moc bavila, moje vnitřní holčička si ji velmi užívala. Jedinou vadou je, že byla tak krátká... Autorka do příběhu nenásilnou formou zakomponovala různé návody, které můžou určitě využít jak děti, tak dospělí. Návody jsou ještě na konci sepsány zvlášť. Celkově hodně originální knížka, kterou ráda doporučuju všem otevřeným duším. Ilustrace mi s textem pěkně ladily.

sanulllka
20.05.2018

Nádherná knížka. Ráda budu dělat meditace podle knížky a ráda si tuto knížku přečtu znova, až budu o něco starší. Ráda bych se naučila mluvit s anděly stejně jako to umí Miriam.

nyvltond
11.05.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Všem doporučuji, není to jen kniha pro děti, je skutečně pro každého.

Eva88
13.04.2018 5 z 5

Nádherná kniha. Dojemná, moudrá, plná užitečných technik na zklidnění mysli a návodu na vědomý život.

RyonMathrin
05.03.2018 5 z 5

Jak pojmenovat, uchopit a pochopit to, co většina z nás jen tuší, ale třeba si nikdy nepřizná... Tato kniha posunula můj náhled na svět. Podobně jako Doreen Virtue - Léčení s anděly, ale daleko praktičtěji, lidštěji, pomocí krásného příběhu.
Vysoce hodnotím jednak literární zpracování (příběh je opravdu napínavý), tak i obsah sdělení, které je podle mě nádherně podané. A hlavně prakticky.
(mimochodem, všem doporučuji web paní Terezy Kramerové. Například její "Lékárničku v hlavě" používáme s dětmi velice často, protože jsme zjistili, jak krásně funguje. V této knize je také popsána, jen poněkud stručně).
Vyjímečná kniha, zasloužených 100%.

Faith
30.01.2018 5 z 5

Nádherné pohlazení po duši s mnoha užitečnými technikami pro běžný život:-) Překrásné obrázky a dojemný příběh;-))) Určitě kniha na mnohá přečtení:-)

ditul
04.01.2018 5 z 5

Nádherná kniha, ke které se budu vracet častěji. Věřím, že kontakt s duchovnem má v sobě každé malé dítě, jen časem se bohužel většině změní žebříček hodnot a přestanou poslouchat svou duši.. Dokud nepotkají někoho, kdo je opět "nakopne" tím správným směrem ;)

petra7210
04.01.2018 5 z 5

Krásná kniha, přečetla jsem jedním dechem.

Alíša236
26.12.2017 5 z 5

Moc pěkná kniha, plná moudrosti, pohlazení, návodů na vědomí život. Vhodná pro děti i dospělé. Vhodná k opakovanému čtení a praktikování. Určitě vřele doporučuji.

duchovno prvotina

2017  87%Dívka s havraními křídly
2010  80%Kapka nebe
2015  40%Mystický porod

Kniha Dívka s havraními křídly je v