Mezi náma holkama

Mezi náma holkama https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312617/bmid_mezi-nama-holkama-kKP-312617.jpg 4 78 16

Dívka série

< 3. díl

Nejlepší Vánoce všech dob? Kdyby se dalo v životě stisknout tlačítko pro vymazání historie, Tess Brookesová by po šesti šílených měsících neváhala. Když se jí naskytne příležitost jet na Vánoce za nejlepší kamarádkou Amy do New Yorku, Tess po té šanci skočí. Je v tom jediný háček: bydlí tam Nick, muž, který jí zlomil srdce. A zrovna s ní znovu začal mluvit Charlie, jehož tak dlouho potají milovala a pak ho odmítla. Navíc je to nahnuté s její novou kariérou, a když se Tess přihlásí do fotosoutěže, má jen čtyři dny na pořízení soutěžní fotky, co by ji mohla zachránit.... celý text

Literatura světová , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

A Girl's Best Friend , 2015

Angelika92
Angelika92
09.11.2021 5 z 5

Konečně jsem se dopracovala k poslednímu dílu této série. Dopadlo to nad moje očekávání. Myslím, že je to nejlepší kniha z této série.

Tebby
Tebby
03.11.2020 4 z 5

Super, nemohla jsem se dočkat jak to skončí. Taky jsem byla zvědavá, když Tess půjde do New Yorku, zda se potká s Angelou a ono ano! Závěr mi přišel trošku uspěchaný, ale i tak jsem si jej užila a budu jen doufat, že se autorka smiluje a napíše nějaké pokračování.

Gallaxy
Gallaxy
15.08.2020 2 z 5

Za mě nejslabší díl. Knížka byla chvílemi nudná a chvílemi absurdní. Ale možná v ní bylo jen málo Nicka ;-)

Charmedka
Charmedka
12.07.2020 3 z 5

Jak jsem první díl hatila, tak po přečtení celé série můžu doporučit, pokud podobné knihy máte rádi. Neurazí, nenadchne, ale jako oddechovka ideální.

Fzuzik
Fzuzik
12.04.2020 4 z 5

Jak jsem byla nesmírně zklamaná po prvním díle, tak druhý a poslední byly opět to co jsem od autorky očekávala po přečtení série Zbožňuju. :)
Skvělé odpočinkové čtení, které pobaví a udrží v příjemném napětí až do konce. :)

zulvisek
zulvisek
21.02.2020 4 z 5

Kniha se mi moc libila.Ostatne jako jeji predchozi dily a samozrejme i Zboznuju...
Bylo paradni jak autorka nechala sejit obe hlavni hrdinky svych knih

Niu
Niu
22.06.2019 4 z 5

Stihla jsem ještě zařadit do Výzvy :o) Jako završení série ok, spíše pohodové čtení na odpoledne ke kávě. Oproti ostatním dílům dávám hvězdu dolů za příliš moc alkoholu a zvratek. Už toho bylo fakt moc.

Vendulik
Vendulik
09.04.2019 5 z 5

Skvělé zakončení celé série.

Michele1
Michele1
26.01.2019

Asi byla chyba, že jsem tuto knihu začala číst rovnou po Remarqueovi, ale přišlo mi to neskutečně slabé. Už druhý díl mi připadal zbytečně vyplňovaný dějovou vatou, ale dočetla jsem to, protože jsem chtěla vědět, jak to nakonec dopadne s tím Nickem a Charlim. Toho jsem se tehdy nedočkala a rovnou se musela prokousat ještě nudnějším třetím dílem. Možná na střední škole by mě to ještě oslovilo, ale nyní už sahám raději po jiných titulech. Jo a opět nechybělo Kelkové oblíbené blití...

denisa8946
denisa8946
16.01.2019 4 z 5

Knížky od Lindsey Kelk mám moc ráda, jsou skvělé na odreagování se. Na tuto jsem se těšila, měla jsem ji v knihovně asi od února, ale pořád jsem čekala na prosinec, ať mi pěkně navodí vánoční atmosféru... ale to se bohužel nestalo. Ty vánoční věci jsou spíše v pozadí. Ale to je za mě jediné mínus, jinak knížka splnila požadované - odreagování. :)

Market = )
Market = )
02.12.2017 4 z 5

Dala bych tři a půl *. Jedna je za konec. Knížka byla fajn a celá serie se mi líbila, ale vážně mě mrzelo, že sice děj probíhal o Vánocích a ještě v NY, ale všechno vánoční se vždycky přeskočilo. Kvůli tomu, že jsem čekala, že tenhle díl bude vánoční, jsem četla celou serii a teď se cítím podvedená :-D. Ale co už že jo, hlavně že to dobře dopadlo.

Usmevavka
Usmevavka
01.05.2017 5 z 5

Parádní knížka od mé oblíbené autorky. Tess je sympatická a celkově se to fajn četlo. Moc se mi líbilo,jak se v příběhu objevily postavy ze série Zbožňuji. :)

Arianne
Arianne
23.02.2017 5 z 5

Krasne. Po prvnim dile jsem si rikala, ze to neni nic moc, jen napodobenina Zboznuji New York. Druhy uz byl ale o dost zajimavejsi a tento posledni uz parada. Nase nove hrdinky se setkaly se starymi, hurikan Jenny krasne zapadla i do teto serie a pres vsechna uskali vae smerovalo k uzasnemu konci. Asi jsem se zamilovala do chlapu, co pisou dopisy. Skoda, ze to uz nikdo nedela :-)

Klára90
Klára90
22.02.2017 3 z 5

Hrozně mě zajímalo,jak to s Tess, Nickem a dalšími pokračuje,tak jsem se vrhla na tento díl,který se čte taky moc dobře a sálá z něj pohoda,navíc se odehrává převážně v New Yorku,kde se chystám podívat,takže jsem nasávala atmosféru co to šlo. Akorát škoda,že příběh chytne pořádný spád až ke konci,ale jako odpočinkové čtení super. Jen mě hrozně štve, že Amy a Tess pořád něco mlsají,pijí míchané drinky a s nějakým cvičením si hlavu nelámou a očividně to jsou stále hubené kočky - jak to sakra dělají? :D

Barbona
Barbona
23.01.2017 5 z 5

Jedním slovem paráda :) doufám, že se dočkáme i další knihy od této autorky (nebo se nakladatelství uklidní a vydá i mezidíly v její druhé serii :D )

Safienka
Safienka
30.12.2016 4 z 5

Vánoční díl s potrhlou Tess, která se snaží dozvědět pravdu... Proč ji ten Nick nechce, když je to k sobě tak táhne... Líbilo :) četla jsem delší dobu, ale byla to taková příjemná vánoční četba s moc pěknou obálkou :) jo a moc se mi líbilo prolnutí s životem Angely a Jenny ze série Zbožňuji.

Kniha Mezi náma holkama je v